Aktualności

Facebook Ikona szukania
Runmageddon wraca do Pawłowic!

Ekstremalne wydarzenie pozwalające sprawdzić siłę fizyczną oraz psychikę wraca do Pawłowic.

Droga na podium

Zawodniczki Jastrzębskiego Klubu Siatkarskiego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju zawalczą o awans do finału Mistrzostw Polski Młodziczek. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, klub nie musi martwić się o zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport.

Życzenia wielkanocne

Życzymy, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Państwa serc wiosenną radość, świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Zarząd, Rada oraz pracownicy Fundacji JSW

Specjalistyczne umundurowanie dla strażaków z Książenic

Zarząd Fundacji JSW sukcesywnie udziela wsparcia jednostkom straży pożarnej w regionie, o czym przekonała się kolejna jednostka OSP w naszym regionie, która otrzymała darowiznę na zakup specjalistycznego umundurowania.

Koncert wielkanocny w Suszcu

Rybnicki Chór Kameralny Autograph wystąpił podczas koncertu pieśni pasyjnych w kościele pw. św. Stanisława BM w Suszcu.

Jarmark Wielkanocny w Suszcu

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na jarmark wielkanocny, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 kwietnia, w godzinach 9:00 – 15:00 na parkingu Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Lepsza jakość kształcenia

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach otrzymał darowiznę na zakup sprzętu medycznego, który będzie służyć uczniom czteroletniego liceum medycznego.

 

Podróże po literaturze

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Warszowicach zaprezentowano bajkę promującą czytelnictwo wśród najmłodszych.

Metamorfoza szkolnej świetlicy w Jastrzębiu-Zdroju

Szkoła Podstawowa nr 20 im. H. Jordana w Jastrzębiu-Zdroju może pochwalić się zmodernizowaną świetlicą. To efekt dobrej współpracy z Fundacją Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Taneczna impreza w Łaziskach Górnych

Fundacja JSW przekazała środki finansowe na organizację ogólnopolskiego turnieju tańca w naszym regionie. W imprezie wzięli udział tancerze z całej Polski.