Aktualności

Facebook Ikona szukania
Upływa termin składania wniosków o darowiznę ze środków Fundacji JSW

Koordynatorzy Biura Zarządu Fundacji JSW przypominają, że 28 lutego upływa pierwszy termin składania dokumentów aplikacyjnych o darowizny ze środków Fundacji JSW w naborze świąteczno-wiosennym.

Szkolna radiostacja uatrakcyjni czas spędzany w szkole

Szkoła Podstawowa w Gogołowej została wyposażona w szkolną radiostację.

Obóz sportowy dla dzieci z Chudowa

Dofinansowanie obozów młodzieżowych już na stałe wpisało się w zakres wsparcia udzielanego przez zarząd Fundacji JSW w okresie letnim i zimowym.

Specjalistyczne ubrania dla strażaków z Mszany

Kolejna jednostka ochotniczej straży pożarnej w naszym regionie, otrzymała od Fundacji JSW darowiznę na zakup specjalistycznego umundurowania wykorzystywanego podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Wspieramy jastrzębską kulturę

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju doczekała się wspaniałego instrumentu muzycznego, jakim jest włoski fortepian Fazioli F308.

Kurtki dla piłkarek z Jastrzębia-Zdroju

Fundacja JSW przeznaczyła kolejne środki finansowe na rzecz klubu Akademii Piłkarskiej SJZ Jastrzębie-Zdrój Dziewczyny. 

Telefonicznym badaniem wykrywają alzheimera

Pilotażowy program badań przesiewowych wykrywających u seniorów zaburzenia pamięci, prowadzi w Jastrzębiu-Zdroju Stowarzyszenie EBI Association. Jest on realizowany dzięki wsparciu Fundacji JSW. Nowatorska formuła badań pozwala w trakcie rozmowy telefonicznej…

Wspieramy strażaków z Łazisk

Osiem nowych, specjalistycznych kompletów ubrań trafiło do strażaków z jednostki OSP w Łaziskach. Poprawi to komfort oraz bezpieczeństwo podczas prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych.

Styczeń z Fundacją JSW

Poniżej prezentujemy materiał filmowy obrazujący wydarzenia i przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w styczniu dzięki środkom finansowym Fundacji JSW.

Ferie pełne przygód

Dla ponad tysiąca dzieci z naszego regionu były to wyjątkowo udane ferie. Wycieczki, narty, łyżwy, basen, bale i spektakle, to tylko wybrane atrakcje przygotowane dla najmłodszych, dzięki wsparciu Fundacji JSW.