Aktualności

Facebook Ikona szukania
Styczeń z Fundacją JSW

Poniżej prezentujemy materiał filmowy obrazujący wydarzenia i przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w styczniu dzięki środkom finansowym Fundacji JSW.

Ferie pełne przygód

Dla ponad tysiąca dzieci z naszego regionu były to wyjątkowo udane ferie. Wycieczki, narty, łyżwy, basen, bale i spektakle, to tylko wybrane atrakcje przygotowane dla najmłodszych, dzięki wsparciu Fundacji JSW.

 

Chemiczne pokazy w Knurowie

Warsztaty oraz spektakularne pokazy chemiczne przeniosły uczestników półkolonii w Knurowie w świat nauki i nowych doświadczeń.

Ferie w Istebnej z Fundacją JSW

Zarząd Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej udzielił finansowego wsparcia na realizację zimowego wypoczynku dla dzieci z Jastrzębia-Zdroju. Z oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju korzystają dzieci urodzone w latach…

Zimowisko dla podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych

Fundusze Fundacji JSW pozwoliły Fundacji Rodzin Górniczych na organizację zimowego wypoczynku dla osieroconych dzieci zmarłych górników.

Zimowa wycieczka pełna przygód

Ferie z Fundacją JSW dla dzieci z Jastrzębia-Zdroju zapewniają uczestnikom dni pełne atrakcji.

Genialne, odlotowe i sportowe ferie rozpoczęte

Ferie organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie zostały rozpoczęte wizytą we wrotkarni w Radlinie.

Spotkanie noworoczne z seniorami w Suszcu

Fundusze Fundacji JSW pozwoliły na organizację noworocznego spotkania dla seniorów w Suszcu.

Solidarność Górnicza w Knurowie

W ręce pracowników Kopalni Węgla Kamiennego "Knurów-Szczygłowice" oddano książkę pt. "Solidarność Górnicza w Knurowie". Publikacja ilustruje oraz opowiada o działalności NSZZ "Solidarność" w Knurowie i Polsce.

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" wystąpił w Jankowicach

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny wystąpił podczas koncertu kolęd i pastorałek w Parafii pw. Bożego Ciała w Jankowicach.