Aktualności

Facebook Ikona szukania
Bałtycka przygoda w Mikoszewie

Dzieci z Jastrzębia-Zdroju zakończyły wakacje nad Morzem Bałtyckim.

Wakacje z Fundacją JSW w Zakopanem

35 zawodników Klubu Judo Koka z Jastrzębia-Zdroju bierze udział w obozie, który dzięki wsparciu Fundacji JSW zorganizowano w Zakopanem.

Spotkanie z iluzjonistą w Jastrzębiu-Zdroju

Spotkanie z iluzjonistą, które odbyło się dzisiaj w Jastrzębiu-Zdroju przyciągnęło tłum dzieci.

Wakacje w mieście z Fundacją JSW - Knurów

Warsztaty, animacje, gry, zabawy i wycieczki - to tylko kilka przyjemności, które dzięki wsparciu Fundacji JSW przygotowano dla knurowskich dzieci.

Strażacki obóz dla dzieci i młodzieży z OSP Bzie

Niespełna pięćdziesiąt dzieci i młodzieży tworzących Młodzieżową Drużynę Pożarniczą działającą przy jednostce OSP Bzie, bierze udział w obozie szkoleniowo-wypoczynkowym, gdzie m.in. pod czujnym okiem strażaków z KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju poszerza swoją wiedzę z zakresu…

Bezpieczeństwo strażaków OSP Szczygłowice

Fundusze Fundacji JSW ponownie przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Knurowie- Szczygłowicach.

Fundacja JSW w oku kamery TVT

Prezentujemy materiał filmowy obrazujący wydarzenia i przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w maju i czerwcu, dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Runmageddon wrócił do Pawłowic!

Dzieci i młodzież z Pawłowic wzięły udział w ekstremalnym Runmageddonie, który w minioną sobotę (24 czerwca) odbył się dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW.

Letnie wibracje z Fundacją JSW

W koncertowym stylu przywitano lato w Żernicy. Wydarzenie współfinansowane przez Fundację JSW sprawiło uśmiech na twarzach wielu dzieci!

Ogrodowe koncerty dla dzieci

W niedzielę rozpoczęto cykl ogrodowych koncertów dla dzieci w Suszcu.