Darczyńcy

Celem Fundacji JSW jest konsekwentne wspieranie organizacji oraz instytucji w celu realizowania zadań na rzecz społeczności gmin narażonych na uciążliwości wynikające z działalności wydobywczej prowadzonej przez Jastrzębską Spółkę Węglową. Dokładamy wszelkich starań, aby działania Grupy Kapitałowej JSW były oparte o takie wartości, jak odpowiedzialność, szacunek, pomoc i zaufanie. Jest to równoznaczne z budowaniem relacji, które opierają się na partnerstwie oraz współpracy społecznej.

Darczyńcą, który umożliwia realizację powyższych celów jest Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

Cele statutowe oraz codzienną działalność Fundacji JSW wsparli również inni Darczyńcy, przedsiębiorstwa współpracujące z Grupą Kapitałową JSW:

Grupa Voestalpine z siedzibą w Linz (Austria)

PPW MIDACH sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach