Aktualności

Facebook Ikona szukania
Stacja Forma – Strong Park Orna

Dzięki finansowemu wsparciu udzielonemu przez Fundację JSW w Ornontowicach zakończono realizację projektu pn.: „Stacja Forma – Strong Park Orna”. Przedsięwzięcie polegało na dostawie i montażu urządzeń „street workout” wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej w okolicy…

Wsparcie dla tancerek z Jastrzębia-Zdroju

Dzięki hojności Fundacji JSW, tancerki sekcji tańca irlandzkiego z Jastrzębia-Zdroju będą miały możliwość rozwijać swoje umiejętności i talent w jeszcze lepszych warunkach.

 

Lepiej zapobiegać niż leczyć

W Knurowie rusza projekt o nazwie "Lepiej Zapobiegać niż Leczyć - Profilaktyka Zdrowotna Mieszkańców Knurowa", który przynosi bezcenne korzyści dla lokalnej społeczności. Inicjatywę tę realizuje Stowarzyszenie Św. Rity we współpracy z Zespołem Opieki Zdrowotnej w…

Rodzinna turystyka sportowa

Osiem rodzinnych wycieczek i sportowa rywalizacja uczniów szkół podstawowych" to inicjatywa, która rozpoczęła się 2 lipca i trwała aż do 14 października tego roku, dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Wspieramy seniorów z Ornontowic

Ornontowicka Seniorada to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko dostarczyło rozrywki, ale przede wszystkim podkreśliło, że aktywność fizyczna, rozwijanie pasji oraz dobra zabawa są dostępne dla seniorów w każdym wieku.

Wsparcie dla stowarzyszenia kibiców GKS Jastrzębie

Dzięki współpracy Fundacji JSW i Stowarzyszenia GKS 1962 Jastrzębie, miłośnicy piłki nożnej w Jastrzębiu-Zdroju będą mogli spodziewać się jeszcze bardziej niezapomnianych chwil podczas meczów rozgrywanych u siebie.

Kartka pocztowa Alei Polskiego Dziedzictwa Śląska

Fundacja JSW odegrała znaczącą rolę w finansowym wsparciu utworzenia Alei Polskiego Dziedzictwa Śląska. Dzięki jej hojności i zaangażowaniu, ten projekt stał się możliwy, a teraz doczekał się kartki pocztowej.

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…