Aktualności

Facebook Ikona szukania
Kurtki dla piłkarek z Jastrzębia-Zdroju

Fundacja JSW przeznaczyła kolejne środki finansowe na rzecz klubu Akademii Piłkarskiej SJZ Jastrzębie-Zdrój Dziewczyny. 

Telefonicznym badaniem wykrywają alzheimera

Pilotażowy program badań przesiewowych wykrywających u seniorów zaburzenia pamięci, prowadzi w Jastrzębiu-Zdroju Stowarzyszenie EBI Association. Jest on realizowany dzięki wsparciu Fundacji JSW. Nowatorska formuła badań pozwala w trakcie rozmowy telefonicznej…

Wspieramy strażaków z Łazisk

Osiem nowych, specjalistycznych kompletów ubrań trafiło do strażaków z jednostki OSP w Łaziskach. Poprawi to komfort oraz bezpieczeństwo podczas prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych.

Styczeń z Fundacją JSW

Poniżej prezentujemy materiał filmowy obrazujący wydarzenia i przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w styczniu dzięki środkom finansowym Fundacji JSW.

Ferie pełne przygód

Dla ponad tysiąca dzieci z naszego regionu były to wyjątkowo udane ferie. Wycieczki, narty, łyżwy, basen, bale i spektakle, to tylko wybrane atrakcje przygotowane dla najmłodszych, dzięki wsparciu Fundacji JSW.

 

Chemiczne pokazy w Knurowie

Warsztaty oraz spektakularne pokazy chemiczne przeniosły uczestników półkolonii w Knurowie w świat nauki i nowych doświadczeń.

Ferie w Istebnej z Fundacją JSW

Zarząd Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej udzielił finansowego wsparcia na realizację zimowego wypoczynku dla dzieci z Jastrzębia-Zdroju. Z oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju korzystają dzieci urodzone w latach…

Zimowisko dla podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych

Fundusze Fundacji JSW pozwoliły Fundacji Rodzin Górniczych na organizację zimowego wypoczynku dla osieroconych dzieci zmarłych górników.

Zimowa wycieczka pełna przygód

Ferie z Fundacją JSW dla dzieci z Jastrzębia-Zdroju zapewniają uczestnikom dni pełne atrakcji.

Genialne, odlotowe i sportowe ferie rozpoczęte

Ferie organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie zostały rozpoczęte wizytą we wrotkarni w Radlinie.