Aktualności

Facebook Ikona szukania
Byliśmy, jesteśmy i będziemy blisko ludzi

W zeszłym roku, Fundacja JSW zaangażowała się w realizację oraz wsparcie, aż 251 projektów i przedsięwzięć, o łącznej wartości wynoszącej imponujące 6 541 724 złotych. Wszystkie te inicjatywy zostały osadzone w ramach czterech kluczowych obszarów: zdrowie i…

Lato z Fundacją JSW

Blisko dziewięć tysięcy dzieci z niespełna czterdziestu organizacji, klubów sportowych i lokalnych instytucji będzie miało szansę skorzystać z wakacyjnych ofert spędzenia wolnego czasu współfinansowanych przez Fundację JSW. To ogromna liczba, która dowodzi skali…

Koncert ogrodowy w Suszcu

W niedzielę, 13 sierpnia odbędzie się ogrodowy koncert dla dzieci w Suszcu.

Animacje na zielonej trawce

Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach, dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW, ponownie zorganizował rewelacyjne, pełne uśmiechu i radości rekreacyjne spotkanie dla dzieci.

Magiczny sierpień w Jastrzębiu-Zdroju

Za nami sześć z ośmiu rodzinnych spotkań z iluzjonistą w Jastrzębiu-Zdroju.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne

Ciekawe wycieczki, angażujące animacje, gry i zabawy - to tylko kilka przyjemności, które dzięki wsparciu Fundacji JSW przygotowano dla knurowskich dzieci podczas czwartego turnusu półkolonii organizowanych podczas tegorocznego lata.

Na wakacje z Fundacją JSW

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju, dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW, od początku wakacji zapewnia miejscowym dzieciom szereg zajęć, atrakcji i ciekawych wycieczek.

Sportowe emocje w Rajczy

Klub Sportowy Płomień Połomia rozpoczął sportowe zgrupowanie w Rajczy.

Wakacje z Laszka Hawks

Fundacja JSW kolejny raz udzieliła finansowego wsparcia na organizację letniego wypoczynku dla dzieci z Jastrzębia-Zdroju i nie tylko.

Wakacje i Paka z Fundacją JSW

Wycieczki, kino plenerowe, kreatywne warsztaty - to tylko namiastka wakacyjnych atrakcji, które Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach przygotowało dla dzieci i młodzieży z Ornontowic.