Letnie wibracje z Fundacją JSW

W koncertowym stylu przywitano lato w Żernicy. Wydarzenie współfinansowane przez Fundację JSW sprawiło uśmiech na twarzach wielu dzieci!

Ogrodowe koncerty dla dzieci

W niedzielę rozpoczęto cykl ogrodowych koncertów dla dzieci w Suszcu.

Rowerowy maj w Jastrzębiu-Zdroju

Niespełna dwa tysiące dzieci i młodzieży wzięło udział w rowerowej akcji promującej zdrowy styl życia i zrównoważoną mobilność. Znaczną część środków, które zostały przeznaczone na nagrody przekazała Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Trwa nabór wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła nabór kolejnych wniosków o darowiznę. Dokumenty można składać do 31 sierpnia 2023 roku.

Wspieramy lokalną edukację

Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Stawiamy na dziecięcy uśmiech

Tegoroczne lato dla dzieci będących częścią lokalnych społeczności gmin, w których Jastrzębska Spółka Węglowa prowadzi swoją działalność operacyjną, ponownie będzie obfite w różnorodne atrakcje, zajęcia oraz wycieczki.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

Za moment rozpoczną się wakacje, a to oznacza, że rodzice ponownie staną przed wyzwaniem organizacyjnym, szukając sposobu na zapewnienie swoim dzieciom letnich atrakcji. To dobry moment, by pomyśleć, jaką aktywność wybrać, aby dziecko było szczęśliwe i zadowolone.

I Ty możesz zostać piłkarskim Orłem

Uczniowski Klub Sportowy Orzeł Moszczenica systematycznie stwarza dogodne warunki do uprawiania sportu zawodnikom i trenerom. Teraz, dzięki wsparciu Fundacji JSW klub ponownie uatrakcyjnił swoją ofertę sportową dla dzieci i młodzieży.

Nowa pracownia informatyczno-techniczna w Skrbeńsku

Pięć laptopów trafiło do nowoczesnej pracowni informatyczno-technicznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrbeńsku. Zakup sprzętu był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW.

Bieg w stronę lata

Sobota upłynęła w sportowej atmosferze przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Mszanie, dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW.