Aktualności

Facebook Ikona szukania
Bezpieczeństwo strażaków OSP Szczygłowice

Fundusze Fundacji JSW ponownie przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Knurowie- Szczygłowicach.

Fundacja JSW w oku kamery TVT

Prezentujemy materiał filmowy obrazujący wydarzenia i przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w maju i czerwcu, dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Runmageddon wrócił do Pawłowic!

Dzieci i młodzież z Pawłowic wzięły udział w ekstremalnym Runmageddonie, który w minioną sobotę (24 czerwca) odbył się dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW.

Letnie wibracje z Fundacją JSW

W koncertowym stylu przywitano lato w Żernicy. Wydarzenie współfinansowane przez Fundację JSW sprawiło uśmiech na twarzach wielu dzieci!

Ogrodowe koncerty dla dzieci

W niedzielę rozpoczęto cykl ogrodowych koncertów dla dzieci w Suszcu.

Rowerowy maj w Jastrzębiu-Zdroju

Niespełna dwa tysiące dzieci i młodzieży wzięło udział w rowerowej akcji promującej zdrowy styl życia i zrównoważoną mobilność. Znaczną część środków, które zostały przeznaczone na nagrody przekazała Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Trwa nabór wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła nabór kolejnych wniosków o darowiznę. Dokumenty można składać do 31 sierpnia 2023 roku.

Wspieramy lokalną edukację

Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Stawiamy na dziecięcy uśmiech

Tegoroczne lato dla dzieci będących częścią lokalnych społeczności gmin, w których Jastrzębska Spółka Węglowa prowadzi swoją działalność operacyjną, ponownie będzie obfite w różnorodne atrakcje, zajęcia oraz wycieczki.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

Za moment rozpoczną się wakacje, a to oznacza, że rodzice ponownie staną przed wyzwaniem organizacyjnym, szukając sposobu na zapewnienie swoim dzieciom letnich atrakcji. To dobry moment, by pomyśleć, jaką aktywność wybrać, aby dziecko było szczęśliwe i zadowolone.