Aktualności

Facebook Ikona szukania
Wesołych Świąt życzy Fundacja JSW

Wesołych Świąt oraz wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym 2023 Roku życzy Zarząd, Rada oraz Pracownicy Fundacji JSW

Magia świątecznego jarmarku w Suszcu

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu dzięki znacznemu dofinansowaniu Fundacji JSW zorganizował świąteczną imprezę, która cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Ferie z Fundacją JSW w Knurowie

Dzięki środkom finansowym Fundacji JSW, knurowskie dzieci w przyszłym roku będą mogły aktywnie spędzić ferie zimowe.

Kurs samoobrony dla uczniów ZSP w Przyszowicach

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyszowicach zdobywają umiejętności z zakresu walki w bliskim kontakcie. Jednym z instruktorów kursu samoobrony jest Grzegorz Sobierajski - założyciel klubu sportowego Fight Club Knurów oraz wychowawca utalentowanych…

Ferie z Fundacją JSW w Jastrzębiu-Zdroju

Fundusze Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej pozwolą najmłodszym mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju cieszyć się wolnym czasem podczas ferii organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Stawiamy na rozwój kardiochirurgii

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi otrzymała kolejne dofinansowanie przyznane przez zarząd Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Spotkanie opłatkowe w Mszanie

Spotkanie opłatkowe z wójtem Gminy Mszana miało szczególny i świąteczny charakter - obok przedstawicieli gminnych jednostek zasiedli ukraińscy uchodźcy, którzy ponownie mogli przekonać się o polskiej gościnności i serdeczności. Fundusze przekazane przez Fundację JSW…

Uroczystość odsłonięcia mozaiki witrażowej upamiętniającej Pacyfikację Jastrzębskich Kopalń

W czwartek odbędzie się ceremonia uwidocznienia mozaiki witrażowej poświęconej tragicznym wydarzeniom związanym z pacyfikacją Jastrzębskich Kopalń. Współorganizatorem wydarzenia jest Fundacja JSW.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Ornontowicach

W Ornontowicach odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, który wprowadził mieszkańców w świąteczny nastrój. Wydarzeniu towarzyszyło wiele atrakcji. To kolejna świąteczna impreza organizowana we współpracy z Fundacją Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Sprzęt do ratowania życia, zdrowia i mienia wspiera pracę strażaków z OSP Szczygłowice

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej systematycznie wzmacnia i wspiera formacje pożarnicze w regionie.