Aktualności

Facebook Ikona szukania
Zbliża się koniec naboru dokumentów

Przypominamy, że 30 listopada kończy się termin naboru dokumentów aplikacyjnych o darowizny ze środków Fundacji JSW w ramach ostatniego - w tym roku - naboru świąteczno-zimowego. 

Nowy wóz dla OSP Dębieńsko Wielkie

Dzięki wsparciu Fundacji JSW, Ochotnicza Straż Pożarna w Dębieńsku Wielkim może zrealizować marzenie o nowoczesnym i profesjonalnym wozie strażackim do zadań ratowniczych. Środki przekazane przez Fundację JSW umożliwiły zawarcie umowy z firmą Wawrzaszek ISS, która…

Żyj zdrowo na sportowo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ornontowicach zakończył projekt „Żyj zdrowo na sportowo”, który był współfinansowany przez Fundację JSW. Inicjatywa ta zaowocowała nie tylko aktywnością fizyczną, ale także integracją mieszkańców Ornontowic.

Podopieczni Ośrodka mieli…

Modernizacja szkolnej siłowni w Jastrzębiu-Zdroju

Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju z radością poinformował o modernizacji szkolnej siłowni.

Muzyczna uczta w Świerklanach

W minioną niedzielę, 12 listopada, w Sali Bankietowej Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Świerklanach odbył się wyjątkowy Koncert Polskiej Muzyki Filmowej. To niezapomniane wydarzenie było możliwe dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW.

Pieniądze na bezpieczeństwo strażaków OSP Jankowice

Fundacja JSW pozostaje zdecydowana w kontynuowaniu swojego zaangażowania w rozwój i bezpieczeństwo regionu, a to oznacza jeszcze więcej wsparcia dla tych, którzy stawiają czoła zagrożeniom każdego dnia.

Kurs samoobrony dla uczniów ZSP w Ornontowicach

Fundacja JSW kolejny raz przekazała środki finansowe na organizację kursu samoobrony dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach.

Dzień Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju trwa Dzień Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych, współfinansowany przez Fundację JSW. 

Podczas tego wydarzenia zawodnicy z głęboką i znaczną niepełnosprawnością psychoruchową podejmują wyzwania sportowe…

Wartościowe cele - spokój i stabilizacja

W przedostatni weekend października, dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Fundacja Rodzin Górniczych miała zaszczyt zorganizować trzydniowe warsztaty edukacyjne dla wdów - podopiecznych FRG. Wydarzenie to odbyło się w Zakopanem pod…

„Serce za serce” dla JSW S.A.

Podczas uroczystej gali "Serce za serce", Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi przyznała prestiżową nagrodę Jastrzębskiej Spółce Węglowej za jej wyjątkowe zaangażowanie w wsparcie tej instytucji oraz za wspieranie prac naukowo-badawczych…