Aktualności

Facebook Ikona szukania
Wakacje i Paka z Fundacją JSW

Wycieczki, kino plenerowe, kreatywne warsztaty - to tylko namiastka wakacyjnych atrakcji, które Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach przygotowało dla dzieci i młodzieży z Ornontowic.

Festiwal kolorów i baniek mydlanych

Boisko znajdujące się w Kuźni Raciborskiej zmieniło się dziś w kolorową przestrzeń, wypełnioną dziecięcymi uśmiechami. 

Animacje na zielonej trawce

Piana party, malowanie obrazu, konstruowanie obiektów, sesja fotograficzna - to tylko kilka atrakcji, które we wtorek spowodowały uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców Gierałtowic.

Bałtycka przygoda w Mikoszewie

Dzieci z Jastrzębia-Zdroju zakończyły wakacje nad Morzem Bałtyckim.

Wakacje z Fundacją JSW w Zakopanem

35 zawodników Klubu Judo Koka z Jastrzębia-Zdroju bierze udział w obozie, który dzięki wsparciu Fundacji JSW zorganizowano w Zakopanem.

Spotkanie z iluzjonistą w Jastrzębiu-Zdroju

Spotkanie z iluzjonistą, które odbyło się dzisiaj w Jastrzębiu-Zdroju przyciągnęło tłum dzieci.

Wakacje w mieście z Fundacją JSW - Knurów

Warsztaty, animacje, gry, zabawy i wycieczki - to tylko kilka przyjemności, które dzięki wsparciu Fundacji JSW przygotowano dla knurowskich dzieci.

Strażacki obóz dla dzieci i młodzieży z OSP Bzie

Niespełna pięćdziesiąt dzieci i młodzieży tworzących Młodzieżową Drużynę Pożarniczą działającą przy jednostce OSP Bzie, bierze udział w obozie szkoleniowo-wypoczynkowym, gdzie m.in. pod czujnym okiem strażaków z KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju poszerza swoją wiedzę z zakresu…

Bezpieczeństwo strażaków OSP Szczygłowice

Fundusze Fundacji JSW ponownie przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Knurowie- Szczygłowicach.

Fundacja JSW w oku kamery TVT

Prezentujemy materiał filmowy obrazujący wydarzenia i przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w maju i czerwcu, dzięki wsparciu Fundacji JSW.