Aktualności

Facebook Ikona szukania
W Pawłowicach otwarto wodny plac zabaw!

W Gminie Pawłowice oddano do użytku nowoczesny, wodny plac zabaw, który od dziś będzie służył dzieciom podczas letnich upałów.

Dzień dziecka w Chwałowicach

Przed nami jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt na świecie - Dzień Dziecka. Ten dzień będzie celebrowany na wiele sposobów, a jedną z opcji jest udział w wydarzeniu organizowanym przez Dom Kultury w Chwałowicach.

O współczesnym CSR

Prezes zarządu Fundacji JSW wziął udział w konferencji prezentującej działania edukacyjne podejmowane przez Grupę Kapitałową JSW S.A.

Wspieramy niepełnosprawnych w Knurowie

Za nami Knurowskie Dni Integracji. Wydarzenie podobnie, jak w latach ubiegłych, zostało współfinansowane ze środków Fundacji JSW.

Jastrzębski Bieg Kobiet przebiegł ulicami miasta

Ponad tysiąc kobiet z całego śląska oraz innych województw wzięło udział w dziewiątej edycji Jastrzębskiego Biegu Kobiet, który od kilku lat wspierany jest przez Fundację JSW.

Warsztaty etnologiczne dla dzieci z Pawłowic.

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach dzięki darowiźnie udzielonej przez Fundację JSW zorganizowała kolejne wydarzenie w ramach projektu: „Podróże po literaturze”.

Stawiamy na zdrowie psychiczne dzieci

Kolejna placówka oświatowa w naszym regionie otrzymała darowiznę ze środków Fundacji JSW na modernizację gabinetu psychologicznego.

Stawiamy na bezpieczeństwo strażaków

Zarząd Fundacji JSW od czterech lat intensywnie wspiera społeczną i bohaterską działalność jednostek straży pożarnych w regionie. Dowodem na to jest kolejna darowizna, którą - tym razem - otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Świerklanach.

Jednośladem bezpiecznie do celu

Odblaskowe kamizelki, listwy rowerowe, kaski, oświetlenie rowerowe oraz parasole z elementami odblaskowymi - to akcesoria, które funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach będą rozdawać śląskim rowerzystom. Inauguracja akcji pod hasłem: Jednośladem…

XIV Knurowskie Dni Integracji ze wsparciem Fundacji JSW

Fundacja JSW kolejny rok z rzędu przeznaczyła środki finansowe na organizację Knurowskich Dni Integracji.