Aktualności

Facebook Ikona szukania
Hajer Indoor Triathlon

Jeżeli jesteś osobą, która lubi aktywnie spędzać czas, pragniesz poczuć smak adrenaliny lub dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z ekstremalnym sportem, to nie czekaj i weź udział w Hajer Indoor Triathlon, który odbędzie się 27 maja br. w Jastrzębiu-Zdroju.

Wsparcie dla Akademii Piłki Nożnej w Knurowie

Akademia Piłki Nożnej w Knurowie otrzymała darowiznę na zakup kompletów meczowych.

Kolejny sprzęt sportowy trafił do klubu sportowego GSK Gwarek Ornontowice

Klub sportowy GKS Gwarek Ornontowice systematycznie stwarza dogodne warunki do uprawiania sportu zawodnikom i trenerom. Teraz, dzięki wsparciu Fundacji JSW klub zakupił sprzęt, z którego będzie korzystać sekcja tenisa oraz szkółka piłkarska.

Moja, Twoja, Nasza - Biblioteka

Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach rozpoczęła projekt zakładający promocję czytelnictwa oraz gminnej biblioteki, jako instytucji atrakcyjnej i dostępnej dla każdego mieszkańca.

Marzec w Fundacji JSW

Prezentujemy materiał filmowy obrazujący wydarzenia i przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w marcu dzięki środkom finansowym Fundacji JSW.

Spotkanie z Panem Poetą

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zrealizowała kolejne spotkanie w ramach cyklu spotkań literackich.

Dzwoneczek w świecie interaktywnej zabawy i nauki

Innowacyjne i nowoczesne urządzenie trafiło do Gminnego Przedszkola "Wesoły Dzwoneczek" w Mszanie. Interaktywna podłoga zakupiona dzięki wsparciu Fundacji JSW będzie wspierać edukację przedszkolaków.

Turniej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U18

Fundacja JSW dofinansowała międzynarodowy turniej hokeja na lodzie, który w miniony weekend został rozegrany na Jastorze w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U18.

Runmageddon wraca do Pawłowic!

Ekstremalne wydarzenie pozwalające sprawdzić siłę fizyczną oraz psychikę wraca do Pawłowic.

Droga na podium

Zawodniczki Jastrzębskiego Klubu Siatkarskiego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju zawalczą o awans do finału Mistrzostw Polski Młodziczek. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, klub nie musi martwić się o zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport.