Wakacje w mieście nie muszą być nudne

Ciekawe wycieczki, angażujące animacje, gry i zabawy - to tylko kilka przyjemności, które dzięki wsparciu Fundacji JSW przygotowano dla knurowskich dzieci podczas czwartego turnusu półkolonii organizowanych podczas tegorocznego lata.

Na wakacje z Fundacją JSW

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju, dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW, od początku wakacji zapewnia miejscowym dzieciom szereg zajęć, atrakcji i ciekawych wycieczek.

Sportowe emocje w Rajczy

Klub Sportowy Płomień Połomia rozpoczął sportowe zgrupowanie w Rajczy.

Wakacje z Laszka Hawks

Fundacja JSW kolejny raz udzieliła finansowego wsparcia na organizację letniego wypoczynku dla dzieci z Jastrzębia-Zdroju i nie tylko.

Wakacje i Paka z Fundacją JSW

Wycieczki, kino plenerowe, kreatywne warsztaty - to tylko namiastka wakacyjnych atrakcji, które Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach przygotowało dla dzieci i młodzieży z Ornontowic.

Festiwal kolorów i baniek mydlanych

Boisko znajdujące się w Kuźni Raciborskiej zmieniło się dziś w kolorową przestrzeń, wypełnioną dziecięcymi uśmiechami.

Animacje na zielonej trawce

Piana party, malowanie obrazu, konstruowanie obiektów, sesja fotograficzna - to tylko kilka atrakcji, które we wtorek spowodowały uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców Gierałtowic.

Bałtycka przygoda w Mikoszewie

Dzieci z Jastrzębia-Zdroju zakończyły wakacje nad Morzem Bałtyckim.

Wakacje z Fundacją JSW w Zakopanem

35 zawodników Klubu Judo Koka z Jastrzębia-Zdroju bierze udział w obozie, który dzięki wsparciu Fundacji JSW zorganizowano w Zakopanem.

Spotkanie z iluzjonistą w Jastrzębiu-Zdroju

Spotkanie z iluzjonistą, które odbyło się dzisiaj w Jastrzębiu-Zdroju przyciągnęło tłum dzieci.