Aktualności

Facebook Ikona szukania
Wakacyjny obóz piłkarzy z Gwarka Gierałtowice

Wakacyjne dni pełne sportowych emocji i intensywnych treningów stały się rzeczywistością dla młodych piłkarzy ze Szkółki Piłkarskiej Gwarek Ornontowice. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko doskonaliło umiejętności sportowe, ale także dawało szansę na wakacyjny wypoczynek…

Rodzinne spotkanie pod chmurką

24 sierpnia, na terenie "Młynówki", odbędzie się kolejne Rodzinne Spotkanie pod Chmurką, które zyskało wsparcie finansowe od Fundacji JSW.

Wakacje dla dzieci w Knurowie

Wakacje to czas, który dzieci i młodzież chcą spędzić aktywnie i kreatywnie. Wielu rodziców szuka ciekawych rozwiązań, które połączą zabawę, naukę i rozwijanie pasji swoich pociech.

Byliśmy, jesteśmy i będziemy blisko ludzi

W zeszłym roku, Fundacja JSW zaangażowała się w realizację oraz wsparcie, aż 251 projektów i przedsięwzięć, o łącznej wartości wynoszącej imponujące 6 541 724 złotych. Wszystkie te inicjatywy zostały osadzone w ramach czterech kluczowych obszarów: zdrowie i…

Lato z Fundacją JSW

Blisko dziewięć tysięcy dzieci z niespełna czterdziestu organizacji, klubów sportowych i lokalnych instytucji będzie miało szansę skorzystać z wakacyjnych ofert spędzenia wolnego czasu współfinansowanych przez Fundację JSW. To ogromna liczba, która dowodzi skali…

Koncert ogrodowy w Suszcu

W niedzielę, 13 sierpnia odbędzie się ogrodowy koncert dla dzieci w Suszcu.

Animacje na zielonej trawce

Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach, dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW, ponownie zorganizował rewelacyjne, pełne uśmiechu i radości rekreacyjne spotkanie dla dzieci.

Magiczny sierpień w Jastrzębiu-Zdroju

Za nami sześć z ośmiu rodzinnych spotkań z iluzjonistą w Jastrzębiu-Zdroju.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne

Ciekawe wycieczki, angażujące animacje, gry i zabawy - to tylko kilka przyjemności, które dzięki wsparciu Fundacji JSW przygotowano dla knurowskich dzieci podczas czwartego turnusu półkolonii organizowanych podczas tegorocznego lata.

Na wakacje z Fundacją JSW

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju, dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW, od początku wakacji zapewnia miejscowym dzieciom szereg zajęć, atrakcji i ciekawych wycieczek.