Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Siatkarski obóz nad morzem

W niedzielę, 20 sierpnia, Siatkarski Klub Górnik Radlin rozpoczął swoje letnie przygotowania do nadchodzącego sezonu sportowego podczas obozu w malowniczym Dźwirzynie nad polskim morzem. To wydarzenie jest możliwe dzięki hojności Fundacji JSW, która zdecydowała się wesprzeć klub w organizacji tego ważnego wydarzenia sportowego.

Obóz, trwający siedem dni, jest kluczowym elementem przygotowań zawodników do nadchodzącego sezonu. Dla 30 młodych zawodników, to nie tylko okazja do doskonalenia swoich umiejętności siatkarskich, ale również do kreowania więzi z innymi uczestnikami oraz do nauki wartości takich jak współpraca, determinacja i zaangażowanie.

Fundacja JSW, wspierająca inicjatywy sportowe i kulturalne w regionie, w którym działa Jastrzębska Spółka Węglowa, znana również jako JSW, przekazała znaczące wsparcie finansowe na ten obóz. Pieniądze te zostały przeznaczone na współfinansowanie transportu, zakwaterowania z wyżywieniem oraz dofinansowanie możliwości korzystania z obiektów sportowych. Dzięki tej hojności, klub Górnik Radlin zorganizował profesjonalny obóz, który pozwoli zawodnikom na rozwijanie swojego potencjału.

Rodzice uczestników obozu również wyrazili swoją wdzięczność za możliwość uczestnictwa ich dzieci w tej inicjatywie. Dzięki dofinansowaniu Fundacji JSW, koszty związane z udziałem w obozie uległy znacznemu zmniejszeniu, co jest ogromnym wsparciem, zwłaszcza w trudnych czasach gospodarczych.

Obóz sportowy to nie tylko okazja do doskonalenia się w dyscyplinie, ale również do kształtowania charakteru, ucząc młodych ludzi wartości takie jak determinacja, dyscyplina i dążenie do celu. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, Siatkarski Klub Górnik Radlin może kontynuować swoją misję rozwijania młodych talentów i propagowania sportu wśrod dzieci i młodzieży.

Inne aktualności

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…

Modernizacja placówek oświatowych

Dzięki Fundacji JSW uczniowie mogli wrócić do nowych, zmodernizowanych szkół i pracowni. Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Rozpoczęto nabór kolejnych wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła ostatni nabór wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w tym roku.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

W tegoroczne wakacje Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach przekształciła się w miejsce niezwykłych przygód i edukacji dla dzieci i młodzieży z gminy. To wszystko stało się możliwe dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wsparła inicjatywę,…

Więcej aktualności