Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Rodzinne spotkanie pod chmurką

Autor: D. Borczyk |

24 sierpnia, na terenie "Młynówki", odbędzie się kolejne Rodzinne Spotkanie pod Chmurką, które zyskało wsparcie finansowe od Fundacji JSW.

Rodzinne Spotkanie pod Chmurką jest inicjatywą, którą organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, to wydarzenie niesie za sobą niezwykłe atrakcje, które z pewnością przyciągną uczestników w różnym wieku.

Jednym z głównych punktów programu jest spektakl lalkowy przygotowany przez Teatr Lalek Marka Żyły, który odbędzie się o 17:15. To wyjątkowa okazja dla widzów, by przenieść się w świat magii i fantazji, oferując wspaniałe doświadczenie artystyczne.

Po zakończeniu przedstawienia, uczestnicy będą mieli szansę uczestniczyć w serii atrakcji, takich jak:  piana party, mini disco, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże oraz balony, które z pewnością dostarczą rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dopełnieniem tych aktywności będą serwowane popcorn i lody, dodając smakowych doznań do całego wydarzenia.

Warto zaznaczyć, że Rodzinne Spotkanie pod Chmurką jest organizowane w ramach projektu o nazwie "Letnie Wibracje". Dzięki temu wsparciu, organizatorzy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń i atrakcji, które poprawiają jakość spędzanych wakacji oraz zbliżają lokalną społeczność.

Ostateczny cel wydarzenia jest wyjątkowo istotny - integracja lokalnej społeczności poprzez kulturalne i rekreacyjne aktywności. Fundacja JSW, poprzez swój wkład finansowy, odgrywa kluczową rolę w tym procesie, wspierając rozwój kultury oraz tworząc platformę dla wspólnych przeżyć mieszkańców.

Inne aktualności

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…

Modernizacja placówek oświatowych

Dzięki Fundacji JSW uczniowie mogli wrócić do nowych, zmodernizowanych szkół i pracowni. Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Rozpoczęto nabór kolejnych wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła ostatni nabór wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w tym roku.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

W tegoroczne wakacje Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach przekształciła się w miejsce niezwykłych przygód i edukacji dla dzieci i młodzieży z gminy. To wszystko stało się możliwe dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wsparła inicjatywę,…

Więcej aktualności