Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Nabór szkolno-jesienny

Fundacja JSW to instytucja, która od lat angażuje się w wspieranie różnych inicjatyw społecznych i kulturalnych. Jej działalność opiera się na zasadach solidarności i współpracy, mając na celu tworzenie lepszego otoczenia dla mieszkańców i społeczności lokalnych. Jednym z kluczowych elementów tej działalności są regularne nabory wniosków o darowiznę, które pozwalają na realizację cennych projektów i przedsięwzięć. Warto pamiętać, że 31 sierpnia br. kończy się trzeci termin rozpatrywania wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w ramach naboru szkolno-jesiennego.

Wszystkie organizacje i instytucje zainteresowane uzyskaniem wsparcia Fundacji JSW powinny jak najszybciej złożyć swoje wnioski. Termin zbliża się nieubłaganie, więc nie ma czasu do stracenia. To wyjątkowa okazja, aby otrzymać wsparcie na realizację projektów o znaczącym społecznym lub kulturalnym znaczeniu. Fundacja JSW pozostaje ważnym partnerem dla tych, którzy pragną wspólnie tworzyć lepsze i bardziej rozwinięte społeczności. Aktualny nabór cieszy się dużym zainteresowaniem i zbiera wiele ciekawych propozycji. Wszystkie wnioski, aby zostały rozpatrzone, muszą zostać dostarczone drogą elektroniczną do dnia 31 sierpnia. Warto zaznaczyć, że Fundacja przyjmuje wyłącznie wnioski w formie elektronicznej, wraz z załącznikami wymienionymi w regulaminie naboru.

Decyzja odnośnie przyznania darowizny zostanie podjęta podczas wrześniowego posiedzenia zarządu Fundacji JSW. Jest to ważny moment, gdy wybrane projekty otrzymają wsparcie finansowe, które pozwoli na ich realizację. Fundacja kieruje swoje środki do różnych obszarów, wspierając inicjatywy związane m.in. ze zdrowiem i bezpieczeństwem, nauką i edukacją, wypoczynkiem i rekreacją, oraz kulturą i tradycją. To szerokie spektrum działań, które pozwalają na wsparcie projektów o różnorodnym charakterze.

Warto podkreślić, że Fundacja JSW ma długą historię wspierania społeczności lokalnych i działań o charakterze społecznym. W zeszłym roku, Fundacja ta zaangażowała się w realizację oraz wsparcie aż 251 projektów i przedsięwzięć, osiągając łączną wartość wynoszącą imponujące 6 541 724 złotych. Te wsparcie finansowe pozwoliło na rozwijanie i promowanie wielu cennych inicjatyw, które przyczyniły się do poprawy jakości życia mieszkańców regionu, na którym Jastrzębska Spółka Węglowa prowadzi swoją działalność. 

Środki przeznaczone na projekty społeczne to inwestycja w przyszłość, która przynosi korzyści społecznościom i jednostkom. Fundacja JSW, poprzez swoją aktywność, wciąż udowadnia, że ma na celu wspieranie rozwoju i dobra wspólnego. Teraz, w trzecim terminie naboru szkolno-jesiennego, każdy ma szansę na udział w tym wartościowym przedsięwzięciu.

Inne aktualności

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…

Modernizacja placówek oświatowych

Dzięki Fundacji JSW uczniowie mogli wrócić do nowych, zmodernizowanych szkół i pracowni. Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Rozpoczęto nabór kolejnych wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła ostatni nabór wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w tym roku.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

W tegoroczne wakacje Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach przekształciła się w miejsce niezwykłych przygód i edukacji dla dzieci i młodzieży z gminy. To wszystko stało się możliwe dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wsparła inicjatywę,…

Więcej aktualności