Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Wakacyjny obóz piłkarzy z Gwarka Gierałtowice

Wakacyjne dni pełne sportowych emocji i intensywnych treningów stały się rzeczywistością dla młodych piłkarzy ze Szkółki Piłkarskiej Gwarek Ornontowice. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko doskonaliło umiejętności sportowe, ale także dawało szansę na wakacyjny wypoczynek w najlepszym stylu. Dofinansowany przez Fundację JSW obóz piłkarski odbył się w Gosław Sport Center w Wodzisławiu-Śląskim, gdzie młodzi sportowcy zyskali niezapomniane wspomnienia i przygotowanie do nadchodzącego sezonu.

Fundacja JSW odgrywa kluczową rolę w realizacji ambitnych projektów sportowych, a letni obóz piłkarski dla młodych zawodników Szkółki Piłkarskiej Gwarek Ornontowice jest tego doskonałym przykładem. Dofinansowanie ze strony fundacji pozwoliło stworzyć idealne warunki do intensywnych treningów oraz wypoczynku, umożliwiając młodym piłkarzom rozwijanie umiejętności i czerpanie radości ze sportu.

Obóz piłkarski to nie tylko treningi na boisku, ale także niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych przyjaźni i zdobycia cennych doświadczeń. Młodzi piłkarze przez wiele dni oddawali się pasji, pod okiem doświadczonych trenerów doskonalili technikę i taktykę gry, przygotowując się do nadchodzących wyzwań sezonu. Atmosfera pełna sportowego zapału i pozytywnej energii sprawiła, że każdy dzień był pełen ekscytujących wyzwań i osiągnięć. Podczas intensywnych treningów nie zabrakło również czasu na radość i zabawę. Młodzi piłkarze mieli okazję spędzać wolne chwile w gronie przyjaciół, rozwijając swoje umiejętności nie tylko na boisku, ale także w relacjach międzyludzkich. To ważny aspekt rozwoju młodych sportowców, który wpływa na ich wszechstronny rozwój i umacnia więzi zespołowe.

Letni obóz piłkarski dla młodych piłkarzy ze Szkółki Piłkarskiej Gwarek Ornontowice, dofinansowany przez Fundację JSW, stanowił nie tylko okazję do doskonalenia umiejętności sportowych, ale również do wspólnej zabawy, pozytywnych emocji i zdrowego rywalizowania. To doskonały przykład, jak wsparcie ze strony fundacji może przyczynić się do rozwoju młodych talentów, umacniając jednocześnie więzi społeczności lokalnej.

Inne aktualności

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…

Modernizacja placówek oświatowych

Dzięki Fundacji JSW uczniowie mogli wrócić do nowych, zmodernizowanych szkół i pracowni. Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Rozpoczęto nabór kolejnych wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła ostatni nabór wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w tym roku.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

W tegoroczne wakacje Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach przekształciła się w miejsce niezwykłych przygód i edukacji dla dzieci i młodzieży z gminy. To wszystko stało się możliwe dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wsparła inicjatywę,…

Więcej aktualności