Aktualności

Facebook Ikona szukania
Bieg w stronę lata

Sobota upłynęła w sportowej atmosferze przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Mszanie, dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW.

Lato pełne wrażeń z Fundacją JSW

Niebawem rozpocznie się wakacyjny projekt skierowany do dzieci i młodzieży. Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu otrzymał darowiznę ze środków Fundacji JSW na realizację tego przedsięwzięcia.

Bajtle w zegrodzie

Na terenie SP w Gogołowej powstał ekologiczny ogródek oraz stacja meteorologiczna, która pozwala uczniom kontrolować temperaturę, wiatr oraz deszcz. Jest to kolejna darowizna, jaką Fundacja JSW przekazała na realizację projektów w tej placówce.

W Pawłowicach otwarto wodny plac zabaw!

W Gminie Pawłowice oddano do użytku nowoczesny, wodny plac zabaw, który od dziś będzie służył dzieciom podczas letnich upałów.

Dzień dziecka w Chwałowicach

Przed nami jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt na świecie - Dzień Dziecka. Ten dzień będzie celebrowany na wiele sposobów, a jedną z opcji jest udział w wydarzeniu organizowanym przez Dom Kultury w Chwałowicach.

O współczesnym CSR

Prezes zarządu Fundacji JSW wziął udział w konferencji prezentującej działania edukacyjne podejmowane przez Grupę Kapitałową JSW S.A.

Wspieramy niepełnosprawnych w Knurowie

Za nami Knurowskie Dni Integracji. Wydarzenie podobnie, jak w latach ubiegłych, zostało współfinansowane ze środków Fundacji JSW.

Jastrzębski Bieg Kobiet przebiegł ulicami miasta

Ponad tysiąc kobiet z całego śląska oraz innych województw wzięło udział w dziewiątej edycji Jastrzębskiego Biegu Kobiet, który od kilku lat wspierany jest przez Fundację JSW.

Warsztaty etnologiczne dla dzieci z Pawłowic.

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach dzięki darowiźnie udzielonej przez Fundację JSW zorganizowała kolejne wydarzenie w ramach projektu: „Podróże po literaturze”.

Stawiamy na zdrowie psychiczne dzieci

Kolejna placówka oświatowa w naszym regionie otrzymała darowiznę ze środków Fundacji JSW na modernizację gabinetu psychologicznego.