Aktualności

Facebook Ikona szukania
Wspieramy niepełnosprawnych w Knurowie

Za nami Knurowskie Dni Integracji. Wydarzenie podobnie, jak w latach ubiegłych, zostało współfinansowane ze środków Fundacji JSW.

Jastrzębski Bieg Kobiet przebiegł ulicami miasta

Ponad tysiąc kobiet z całego śląska oraz innych województw wzięło udział w dziewiątej edycji Jastrzębskiego Biegu Kobiet, który od kilku lat wspierany jest przez Fundację JSW.

Warsztaty etnologiczne dla dzieci z Pawłowic.

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach dzięki darowiźnie udzielonej przez Fundację JSW zorganizowała kolejne wydarzenie w ramach projektu: „Podróże po literaturze”.

Stawiamy na zdrowie psychiczne dzieci

Kolejna placówka oświatowa w naszym regionie otrzymała darowiznę ze środków Fundacji JSW na modernizację gabinetu psychologicznego.

Stawiamy na bezpieczeństwo strażaków

Zarząd Fundacji JSW od czterech lat intensywnie wspiera społeczną i bohaterską działalność jednostek straży pożarnych w regionie. Dowodem na to jest kolejna darowizna, którą - tym razem - otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Świerklanach.

Jednośladem bezpiecznie do celu

Odblaskowe kamizelki, listwy rowerowe, kaski, oświetlenie rowerowe oraz parasole z elementami odblaskowymi - to akcesoria, które funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach będą rozdawać śląskim rowerzystom. Inauguracja akcji pod hasłem: Jednośladem…

XIV Knurowskie Dni Integracji ze wsparciem Fundacji JSW

Fundacja JSW kolejny rok z rzędu przeznaczyła środki finansowe na organizację Knurowskich Dni Integracji.

Hajer Indoor Triathlon

Jeżeli jesteś osobą, która lubi aktywnie spędzać czas, pragniesz poczuć smak adrenaliny lub dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z ekstremalnym sportem, to nie czekaj i weź udział w Hajer Indoor Triathlon, który odbędzie się 27 maja br. w Jastrzębiu-Zdroju.

Wsparcie dla Akademii Piłki Nożnej w Knurowie

Akademia Piłki Nożnej w Knurowie otrzymała darowiznę na zakup kompletów meczowych.

Kolejny sprzęt sportowy trafił do klubu sportowego GSK Gwarek Ornontowice

Klub sportowy GKS Gwarek Ornontowice systematycznie stwarza dogodne warunki do uprawiania sportu zawodnikom i trenerom. Teraz, dzięki wsparciu Fundacji JSW klub zakupił sprzęt, z którego będzie korzystać sekcja tenisa oraz szkółka piłkarska.