Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Dzień dziecka w Chwałowicach

Autor: Dominik Borczyk |

Przed nami jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt na świecie - Dzień Dziecka. Ten dzień będzie celebrowany na wiele sposobów, a jedną z opcji jest udział w wydarzeniu organizowanym przez Dom Kultury w Chwałowicach.

Bogatą ofertę atrakcji z okazji Dnia Dziecka przygotowali pracownicy Domu Kultury w Chwałowicach, którzy zapraszają wszystkie dzieci do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w najbliższy piątek, 2 czerwca na terenie ogrodu społecznego w Rybniku.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:30. Na uczestników będą czekać animacje, warsztaty, kącik czytelniczy oraz wiele innych urozmaiceń. Nie zabraknie również dmuchanych atrakcji, które niezmiennie cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych uczestników takich imprez. Na terenie obiektu zostanie uruchomiona strefa łasucha, w której będzie można zakupić napoje, lody oraz gofry.   

Ostatnim elementem dziecięcego, bezpłatnego wydarzenia będzie koncert w wykonaniu zespołu Chwila Nieuwagi.

Zarząd Fundacji JSW przekazał darowiznę na realizację tego przedsięwzięcia. 

Inne aktualności

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…

Modernizacja placówek oświatowych

Dzięki Fundacji JSW uczniowie mogli wrócić do nowych, zmodernizowanych szkół i pracowni. Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Rozpoczęto nabór kolejnych wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła ostatni nabór wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w tym roku.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

W tegoroczne wakacje Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach przekształciła się w miejsce niezwykłych przygód i edukacji dla dzieci i młodzieży z gminy. To wszystko stało się możliwe dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wsparła inicjatywę,…

Więcej aktualności