Spektakl dla najmłodszych mieszkańców Knurowa

Finalista jednego z najpopularniejszych programów talent show w Polsce oraz półfinalista Britain's Got Talent wystąpił przed publicznością w Knurowie. Najmłodsi uczestnicy mieli okazję wziąć udział w interaktywnym występie z udziałem publiczności, usłyszeć największe…

Kulturalne zimowanie z Fundacją JSW rozpoczęto!

Kulturalne zimowanie z Fundacją JSW, to bezpieczna i pełna atrakcji forma spędzania wolnego czasu oraz wypoczynku, którą przygotowano z myślą o najmłodszych mieszkańcach Knurowa. Zimową przygodę rozpoczęto w sobotę, 14 stycznia.

Jubileuszowe kalendarze

Finansowe wsparcie udzielone przez Fundację Jastrzębskiej Spółki Węglowej umożliwiło Gminie Mszana wyprodukować jubileuszowe kalendarze.

Półkolonie w Pilchowicach

Fundusze Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej pozwolą najmłodszym mieszkańcom Pilchowic cieszyć się wolnym czasem podczas ferii organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury.

Spotkanie kolędowe w Suszcu

W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu wybrzmiały najładniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych i regionalnych zespołów muzycznych. Impreza odbyła się 8 stycznia 2023 roku.

Koncert kolęd i pastorałek w Jankowicach

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny wystąpi podczas koncertu kolęd i pastorałek w Parafii pw. Bożego Ciała w Jankowicach. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 stycznia.

Koncert noworoczny z okazji 30-lecia JSW i 120-lecia KWK Knurów

Za nami fenomenalny występ Waldemara Malickiego, który w ubiegłą niedzielę gościł na scenie Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach.

Serce z węgla - górnicza historia Jastrzębia-Zdroju

Za nami pierwsza edycja konkursu o tematyce związanej z historią Jastrzębia-Zdroju, który został dofinansowany ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Koncert noworoczny w Knurowie

Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza fortepianu Waldemara Malickiego zostaną zaprezentowane przed publicznością w Knurowie. Imprezę dofinansowała Fundacja JSW.

Genialnie, odlotowo i sportowo

Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie dzięki współpracy z Fundacją JSW przygotował ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu podczas zimowych ferii.