Aktualności

Facebook Ikona szukania
Spotkanie noworoczne z seniorami w Suszcu

Fundusze Fundacji JSW pozwoliły na organizację noworocznego spotkania dla seniorów w Suszcu.

Solidarność Górnicza w Knurowie

W ręce pracowników Kopalni Węgla Kamiennego "Knurów-Szczygłowice" oddano książkę pt. "Solidarność Górnicza w Knurowie". Publikacja ilustruje oraz opowiada o działalności NSZZ "Solidarność" w Knurowie i Polsce.

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" wystąpił w Jankowicach

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny wystąpił podczas koncertu kolęd i pastorałek w Parafii pw. Bożego Ciała w Jankowicach.

Spektakl dla najmłodszych mieszkańców Knurowa

Finalista jednego z najpopularniejszych programów talent show w Polsce oraz półfinalista Britain's Got Talent wystąpił przed publicznością w Knurowie. Najmłodsi uczestnicy mieli okazję wziąć udział w interaktywnym występie z udziałem publiczności, usłyszeć największe…

Kulturalne zimowanie z Fundacją JSW rozpoczęto!

Kulturalne zimowanie z Fundacją JSW, to bezpieczna i pełna atrakcji forma spędzania wolnego czasu oraz wypoczynku, którą przygotowano z myślą o najmłodszych mieszkańcach Knurowa. Zimową przygodę rozpoczęto w sobotę, 14 stycznia.

Jubileuszowe kalendarze

Finansowe wsparcie udzielone przez Fundację Jastrzębskiej Spółki Węglowej umożliwiło Gminie Mszana wyprodukować jubileuszowe kalendarze.

Półkolonie w Pilchowicach

Fundusze Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej pozwolą najmłodszym mieszkańcom Pilchowic cieszyć się wolnym czasem podczas ferii organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury.

Spotkanie kolędowe w Suszcu

W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu wybrzmiały najładniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych i regionalnych zespołów muzycznych. Impreza odbyła się 8 stycznia 2023 roku.

Koncert kolęd i pastorałek w Jankowicach

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny wystąpi podczas koncertu kolęd i pastorałek w Parafii pw. Bożego Ciała w Jankowicach. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 stycznia.

Koncert noworoczny z okazji 30-lecia JSW i 120-lecia KWK Knurów

Za nami fenomenalny występ Waldemara Malickiego, który w ubiegłą niedzielę gościł na scenie Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach.