Aktualności

Facebook Ikona szukania
Koncert kolęd i pastorałek w Jankowicach

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny wystąpi podczas koncertu kolęd i pastorałek w Parafii pw. Bożego Ciała w Jankowicach. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 stycznia.

Koncert noworoczny z okazji 30-lecia JSW i 120-lecia KWK Knurów

Za nami fenomenalny występ Waldemara Malickiego, który w ubiegłą niedzielę gościł na scenie Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach.

Serce z węgla - górnicza historia Jastrzębia-Zdroju

Za nami pierwsza edycja konkursu o tematyce związanej z historią Jastrzębia-Zdroju, który został dofinansowany ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Koncert noworoczny w Knurowie

Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza fortepianu Waldemara Malickiego zostaną zaprezentowane przed publicznością w Knurowie. Imprezę dofinansowała Fundacja JSW.

 

Genialnie, odlotowo i sportowo

Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie dzięki współpracy z Fundacją JSW przygotował ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu podczas zimowych ferii.

Nowa pracownia komputerowa cieszy uczniów w Książenicach

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Książenicach dzięki wsparciu finansowemu Fundacji JSW może pochwalić się nowoczesną pracownią komputerową.

Wychowujemy przyszłych reprezentantów

Akademia JKH GKS Jastrzębie otrzymała kolejną darowiznę na prowadzenie zajęć szkoleniowych dzieci i młodzieży oraz współzawodnictwo na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Specjalistyczne ubrania dla strażaków

Nowe, specjalistyczne ubrania trafiły do strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gardawicach. Poprawi to komfort oraz bezpieczeństwo podczas prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych.

Nowoczesna siłownia na wolnym powietrzu powstała na terenie SP nr 15 w Jastrzębiu-Zdroju

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Konopnickiej w Jastrzębiu-Zdroju zyskała nowe urządzenia, które wpłyną na poprawę kondycji fizycznej uczniów oraz mieszkańców.

Zimowy obóz dla młodych piłkarzy z Gwiazdy Chudów

Fundusze Fundacji JSW pozwolą młodym piłkarzom LKS Gwiazdy Chudów wybrać się na zimowy obóz do Węgierskiej Górki.