Aktualności

Facebook Ikona szukania
Jubileuszowe kalendarze

Finansowe wsparcie udzielone przez Fundację Jastrzębskiej Spółki Węglowej umożliwiło Gminie Mszana wyprodukować jubileuszowe kalendarze.

Półkolonie w Pilchowicach

Fundusze Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej pozwolą najmłodszym mieszkańcom Pilchowic cieszyć się wolnym czasem podczas ferii organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury.

Spotkanie kolędowe w Suszcu

W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu wybrzmiały najładniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych i regionalnych zespołów muzycznych. Impreza odbyła się 8 stycznia 2023 roku.

Koncert kolęd i pastorałek w Jankowicach

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny wystąpi podczas koncertu kolęd i pastorałek w Parafii pw. Bożego Ciała w Jankowicach. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 stycznia.

Koncert noworoczny z okazji 30-lecia JSW i 120-lecia KWK Knurów

Za nami fenomenalny występ Waldemara Malickiego, który w ubiegłą niedzielę gościł na scenie Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach.

Serce z węgla - górnicza historia Jastrzębia-Zdroju

Za nami pierwsza edycja konkursu o tematyce związanej z historią Jastrzębia-Zdroju, który został dofinansowany ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Koncert noworoczny w Knurowie

Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza fortepianu Waldemara Malickiego zostaną zaprezentowane przed publicznością w Knurowie. Imprezę dofinansowała Fundacja JSW.

 

Genialnie, odlotowo i sportowo

Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie dzięki współpracy z Fundacją JSW przygotował ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu podczas zimowych ferii.

Nowa pracownia komputerowa cieszy uczniów w Książenicach

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Książenicach dzięki wsparciu finansowemu Fundacji JSW może pochwalić się nowoczesną pracownią komputerową.

Wychowujemy przyszłych reprezentantów

Akademia JKH GKS Jastrzębie otrzymała kolejną darowiznę na prowadzenie zajęć szkoleniowych dzieci i młodzieży oraz współzawodnictwo na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.