Aktualności

Facebook Ikona szukania
Nowoczesne pracownie w ZSP w Ornontowicach. Uczniowie są zadowoleni!

Środki Jastrzębskiej Spółki Węglowej ponownie wpłynęły na poprawę warunków edukacyjnych uczniów w naszym regionie. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach dzięki wsparciu Fundacji JSW, zmodernizował salę elektryczną oraz salkę fitness.

Fundacja JSW wspiera patriotyzm. Miasto Jastrzębie-Zdrój zorganizowało Narodowe Święto Niepodległości

Fundacja JSW przekazała darowiznę na organizację patriotycznego wydarzenia w Jastrzębiu-Zdroju z okazji 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Fundacja JSW polepsza warunki treningowe młodych piłkarzy i piłkarek z Jastrzębia-Zdroju

Młodzi piłkarze i piłkarki z Jastrzębia-Zdroju otrzymali nowe bramki do piłki nożnej oraz sprzęt piłkarski. To już kolejne tego typu przedsięwzięcie w regionie, które zostało zrealizowane dzięki środkom przekazanym przez Fundację JSW.

Aleja Polskiego Dziedzictwa Śląskiego w Katowicach została oficjalnie otwarta!

Dzisiaj oficjalnie otwarto Aleję Polskiego Dziedzictwa Śląskiego, którą utworzono dla uczczenia setnej rocznicy powrotu Górnego Śląska do Polski. Przedsięwzięcie w znacznym stopniu zostało dofinansowane środkami Fundacji JSW.

Nowoczesna pracownia językowa będzie służyć uczniom Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju

W Zespole Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju oficjalne oddano do użytku nowoczesną, interaktywną pracownię języków obcych. Inwestycja nie byłaby możliwa bez dofinansowania ze środków Fundacji JSW.

Drugie życie komputerów
Październik w Fundacji JSW
Innowacje w edukacji

Grupa Kapitałowa JSW wspiera podnoszenie kwalifikacji przez pracowników. O roli pracodawcy w procesie edukacji dyskutowano podczas konferencji zorganizowanej w kopalni Pniówek przez JSW oraz JSW Szkolenie i Górnictwo.

Wrzesień w Fundacji JSW
Cyfrowe wsparcie Fundacji JSW

Na początku nowego roku szkolnego na uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju czekała komputerowa niespodzianka. Do dyspozycji dzieci i młodzieży oddano nowoczesną pracownię informatyczną, która powstała dzięki wsparciu Fundacji JSW. To już dziewiąta tego…