Nowy plac zabaw dla przedszkolaków z Pawłowic

Dzisiaj oficjalnie otwarto nowoczesny plac zabaw, który będzie służyć przedszkolakom Publicznego Przedszkola w Modrzewiowym Ogrodzie w Pawłowicach. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki znacznemu dofinansowaniu Fundacji JSW.

W poniedziałek (21 listopada) w Publicznym Przedszkolu w Modrzewiowym Ogrodzie w Pawłowicach odbyła się kameralna uroczystość otwarcia nowego placu zabaw. Nowoczesne i bezpieczne miejsce do zabawy dzieci, to niezbędny element przedszkola, wspomagający rozwój i wychowanie dzieci. Obiekt będzie kształtować nawyki aktywnego spędzania wolnego czasu, poprzez zabawy z wykorzystaniem nowego, atrakcyjniejszego sprzętu, który ma wpływ na prawidłowy rozwój układu nerwowego dzieci poprzez rozwijanie kreatywności oraz stymulację motoryki dzieci.

- Przemili goście, serce moje, aż bije z radości, bo mam powitać zebranych tu gości. Więc witam wszystkim mile i serdecznie, a kłaniam się pięknie - niziutko i grzecznie. Dzieci w przedszkolu święto dziś mają, bo szanowni goście dziś plac zabaw nam otwierają - mówili przed zgromadzoną publicznością przedszkolaki.

Modernizacja placu zabaw została zrealizowana w ramach projektu Kreatywny przedszkolach na placu zabaw w Publicznym Przedszkolu w Modrzewiowym Ogrodzie, dzięki znacznemu, finansowemu wsparciu udzielonym przez Fundację Jastrzębskiej Spółki Węglowej. W uroczystości otwarcia placu zabaw wzięli udział przedstawiciele władz i jednostek samorządowych, rodzice, przedszkolaki oraz delegacja Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Specjalistyczny sprzęt ratownictwa technicznego trafił do strażaków OSP Jankowice

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej konsekwentnie udziela wsparcia finansowego jednostkom ochotniczej i państwowej straży pożarnej w regionie. Tym razem pieniądze na zakup specjalistycznego urządzenia ratowniczego trafiły do OSP w Jankowicach.

Siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla najlepsi w Polsce!

Siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla skutecznie rozwijają się dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Zajęcia korekcyjne dla uczniów szkół podstawowych w Mszanie, Gogołowej oraz Połomi

Dzięki darowiźnie Fundacji JSW uczniowie szkół podstawowych w Mszanie, Gogołowej oraz Połomi uczęszczają na zajęcia korekcyjne mające na celu poprawę ich stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychicznej.

Specjalistyczny sprzęt dla strażaków-ochotników z Czerwionki-Leszczyn

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwionce-Leszczynach zaopatrzyli się w specjalistyczne urządzenie ratownicze. Jest to pokłosie współpracy z Fundacją Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Nowoczesne pracownie w ZSP w Ornontowicach. Uczniowie są zadowoleni!

Środki Jastrzębskiej Spółki Węglowej ponownie wpłynęły na poprawę warunków edukacyjnych uczniów w naszym regionie. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach dzięki wsparciu Fundacji JSW, zmodernizował salę elektryczną oraz salkę fitness.

Fundacja JSW wspiera patriotyzm. Miasto Jastrzębie-Zdrój zorganizowało Narodowe Święto Niepodległości

Fundacja JSW przekazała darowiznę na organizację patriotycznego wydarzenia w Jastrzębiu-Zdroju z okazji 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.