Aktualności

Facebook Ikona szukania
Nagrodzono utalentowanych mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Nagrody dofinansowała Fundacja JSW

Kolejne kulturalne wydarzenie organizowane przez miasto Jastrzębie-Zdrój mogło się udać dzięki finansowemu wsparciu ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Piłkarze Concordii Knurów z nowymi strojami oraz akcesoriami treningowymi

Concordia Knurów otrzymała nowy sprzęt piłkarski oraz komplet strojów meczowych. To już kolejne tego typu przedsięwzięcie w Knurowie, które zostało zrealizowane dzięki środkom przekazanym przez Fundację JSW.

Nowy plac zabaw dla przedszkolaków z Jastrzębia-Zdroju

Nowe urządzenia zabawowe wzbogaciły plac zabaw Publicznego Przedszkola nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju. Zakup możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Wspieramy strażaków z OSP Knurów

Zakup specjalistycznego sprzętu ochrony osobistej, który ma istotne znaczenie dla poprawy bezpieczeństwa strażaków wsparła finansowo Fundacja JSW. Jest to kolejne wsparcie, jakie Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej udzieliła strażakom z naszego regionu.

Specjalistyczny sprzęt ratownictwa technicznego trafił do strażaków OSP Jankowice

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej konsekwentnie udziela wsparcia finansowego jednostkom ochotniczej i państwowej straży pożarnej w regionie. Tym razem pieniądze na zakup specjalistycznego urządzenia ratowniczego trafiły do OSP w Jankowicach.

Siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla najlepsi w Polsce!

Siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla skutecznie rozwijają się dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Zajęcia korekcyjne dla uczniów szkół podstawowych w Mszanie, Gogołowej oraz Połomi

Dzięki darowiźnie Fundacji JSW uczniowie szkół podstawowych w Mszanie, Gogołowej oraz Połomi uczęszczają na zajęcia korekcyjne mające na celu poprawę ich stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychicznej.

Specjalistyczny sprzęt dla strażaków-ochotników z Czerwionki-Leszczyn

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwionce-Leszczynach zaopatrzyli się w specjalistyczne urządzenie ratownicze. Jest to pokłosie współpracy z Fundacją Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Nowy plac zabaw dla przedszkolaków z Pawłowic

Dzisiaj oficjalnie otwarto nowoczesny plac zabaw, który będzie służyć przedszkolakom Publicznego Przedszkola w Modrzewiowym Ogrodzie w Pawłowicach. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki znacznemu dofinansowaniu Fundacji JSW.

Nowoczesne pracownie w ZSP w Ornontowicach. Uczniowie są zadowoleni!

Środki Jastrzębskiej Spółki Węglowej ponownie wpłynęły na poprawę warunków edukacyjnych uczniów w naszym regionie. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach dzięki wsparciu Fundacji JSW, zmodernizował salę elektryczną oraz salkę fitness.