Aktualności

Facebook Ikona szukania
Nowoczesny stół terapeutyczny służy seniorom z Jastrzębia-Zdroju

Podopieczni Placówki Opieki Społecznej Cudowny Poranek w Jastrzębiu-Zdroju cieszą się nowoczesnym stołem terapeutycznym przeznaczonym dla osób starszych. W zakupie kosztownego urządzenia pomogła Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Turniej mikołajkowy z Fundacją JSW

Mikołajkowy Turniej z Fundacją JSW odbył się w miniony weekend w Suszcu. Sportowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie KS Football Project, dzięki dofinansowaniu ze środków Fundacji JSW.

Świąteczne spotkanie ze Świętym Mikołajem w Ornontowicach

W sali ARTerii odbyło się świąteczne spotkanie Świętego Mikołaja z najmłodszymi mieszkańcami Gminy Ornontowice. To kolejne kulturalne wydarzenie organizowane we współpracy z Fundacją Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Fundacja JSW wspiera seniorów

Seniorzy mieszkający na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej mogą wziąć udział w bezpłatnych badaniach przesiewowych w kierunku chorób neurodegeneracyjnych. Projekt został dofinansowany ze środków Fundacji JSW.

Wieczór z klasyką

Finansowe wsparcie udzielone przez Fundację Jastrzębskiej Spółki Węglowej umożliwiło dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach realizację kolejnego, muzycznego spotkania z mieszkańcami gminy. Tym razem przed publicznością zagrała orkiestra Państwowej Szkoły…

Listopad w Fundacji JSW

W ciągu minionego miesiąca wiele wydarzyło się w Jastrzębiu-Zdroju i nie tylko. Było sportowo, imprezowo i patriotycznie. Zapraszamy na kolejny odcinek programu Fundacji JSW.

Szpital w Knurowie z najnowocześniejszym sprzętem! Fundacja JSW wspiera oddział ginekologiczno-położniczy oraz ginekologiczny blok operacyjny

Pacjentki oddziału ginekologiczno-położniczego i ginekologicznego bloku operacyjnego będą leczone oraz diagnozowane najnowocześniejszymi urządzeniami medycznymi, które zakupiono dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Barbórka - Życzenia

Z okazji Barbórki wszystkim pracownikom Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej przekazujemy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz nieustającej opieki Świętej Barbary. Oby codzienny trud i ciężka praca była zawsze źródłem satysfakcji.

Nagrodzono utalentowanych mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Nagrody dofinansowała Fundacja JSW

Kolejne kulturalne wydarzenie organizowane przez miasto Jastrzębie-Zdrój mogło się udać dzięki finansowemu wsparciu ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Piłkarze Concordii Knurów z nowymi strojami oraz akcesoriami treningowymi

Concordia Knurów otrzymała nowy sprzęt piłkarski oraz komplet strojów meczowych. To już kolejne tego typu przedsięwzięcie w Knurowie, które zostało zrealizowane dzięki środkom przekazanym przez Fundację JSW.