Fundacja JSW wspiera seniorów

Seniorzy mieszkający na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej mogą wziąć udział w bezpłatnych badaniach przesiewowych w kierunku chorób neurodegeneracyjnych. Projekt został dofinansowany ze środków Fundacji JSW.

Wieczór z klasyką

Finansowe wsparcie udzielone przez Fundację Jastrzębskiej Spółki Węglowej umożliwiło dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach realizację kolejnego, muzycznego spotkania z mieszkańcami gminy. Tym razem przed publicznością zagrała orkiestra Państwowej Szkoły…

Listopad w Fundacji JSW

W ciągu minionego miesiąca wiele wydarzyło się w Jastrzębiu-Zdroju i nie tylko. Było sportowo, imprezowo i patriotycznie. Zapraszamy na kolejny odcinek programu Fundacji JSW.

Szpital w Knurowie z najnowocześniejszym sprzętem! Fundacja JSW wspiera oddział ginekologiczno-położniczy oraz ginekologiczny blok operacyjny

Pacjentki oddziału ginekologiczno-położniczego i ginekologicznego bloku operacyjnego będą leczone oraz diagnozowane najnowocześniejszymi urządzeniami medycznymi, które zakupiono dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Barbórka - Życzenia

Z okazji Barbórki wszystkim pracownikom Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej przekazujemy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz nieustającej opieki Świętej Barbary. Oby codzienny trud i ciężka praca była zawsze źródłem satysfakcji.

Nagrodzono utalentowanych mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Nagrody dofinansowała Fundacja JSW

Kolejne kulturalne wydarzenie organizowane przez miasto Jastrzębie-Zdrój mogło się udać dzięki finansowemu wsparciu ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Piłkarze Concordii Knurów z nowymi strojami oraz akcesoriami treningowymi

Concordia Knurów otrzymała nowy sprzęt piłkarski oraz komplet strojów meczowych. To już kolejne tego typu przedsięwzięcie w Knurowie, które zostało zrealizowane dzięki środkom przekazanym przez Fundację JSW.

Nowy plac zabaw dla przedszkolaków z Jastrzębia-Zdroju

Nowe urządzenia zabawowe wzbogaciły plac zabaw Publicznego Przedszkola nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju. Zakup możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Wspieramy strażaków z OSP Knurów

Zakup specjalistycznego sprzętu ochrony osobistej, który ma istotne znaczenie dla poprawy bezpieczeństwa strażaków wsparła finansowo Fundacja JSW. Jest to kolejne wsparcie, jakie Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej udzieliła strażakom z naszego regionu.

Specjalistyczny sprzęt ratownictwa technicznego trafił do strażaków OSP Jankowice

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej konsekwentnie udziela wsparcia finansowego jednostkom ochotniczej i państwowej straży pożarnej w regionie. Tym razem pieniądze na zakup specjalistycznego urządzenia ratowniczego trafiły do OSP w Jankowicach.