Aktualności

Facebook Ikona szukania
Jarmark Wielkanocny w Suszcu

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na jarmark wielkanocny, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 kwietnia, w godzinach 9:00 – 15:00 na parkingu Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Lepsza jakość kształcenia

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach otrzymał darowiznę na zakup sprzętu medycznego, który będzie służyć uczniom czteroletniego liceum medycznego.

 

Podróże po literaturze

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Warszowicach zaprezentowano bajkę promującą czytelnictwo wśród najmłodszych.

Metamorfoza szkolnej świetlicy w Jastrzębiu-Zdroju

Szkoła Podstawowa nr 20 im. H. Jordana w Jastrzębiu-Zdroju może pochwalić się zmodernizowaną świetlicą. To efekt dobrej współpracy z Fundacją Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Taneczna impreza w Łaziskach Górnych

Fundacja JSW przekazała środki finansowe na organizację ogólnopolskiego turnieju tańca w naszym regionie. W imprezie wzięli udział tancerze z całej Polski.

Uczniowie z Radia Gogoliki zaproszeni do Radia90

Uczniowie obsługujący szkolną radiostację zostali zaproszeni do Radia90, by móc zobaczyć, jak pracują osoby związane z branżą radiową i dziennikarską. Wszystko zaczęło się od wsparcia Fundacji JSW.

Wakacyjno-letni nabór wniosków o darowiznę ze środków Fundacji JSW

Biuro Fundacji JSW rozpoczęło nabór kolejnych wniosków o darowiznę ze środków fundacji.

Symbol historycznych wydarzeń odrestaurowany

Symbol historycznych wydarzeń sprzed czterdziestu dwóch lat został odrestaurowany dzięki środkom Fundacji JSW.

Wspieramy tenisistów stołowych z JKTS z Jastrzębia-Zdroju

Fundacja JSW przyjacielem i wspaniałym darczyńcą Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego - taki baner widnieje w JKTS w Jastrzębiu-Zdroju i nie bez powodu. Fundusze Fundacji JSW wspierają tenisistów stołowych w realizacji kosztownych projektów.

Cicha przystań w szkolnym zgiełku

Specjalne pomieszczenie pozwalające uczniom na chwilę wytchnienia otwarto w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gminie Ornontowice.