Spotkanie z Panem Poetą

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zrealizowała kolejne spotkanie w ramach cyklu spotkań literackich.

Dzwoneczek w świecie interaktywnej zabawy i nauki

Innowacyjne i nowoczesne urządzenie trafiło do Gminnego Przedszkola "Wesoły Dzwoneczek" w Mszanie. Interaktywna podłoga zakupiona dzięki wsparciu Fundacji JSW będzie wspierać edukację przedszkolaków.

Turniej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U18

Fundacja JSW dofinansowała międzynarodowy turniej hokeja na lodzie, który w miniony weekend został rozegrany na Jastorze w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U18.

Runmageddon wraca do Pawłowic!

Ekstremalne wydarzenie pozwalające sprawdzić siłę fizyczną oraz psychikę wraca do Pawłowic.

Droga na podium

Zawodniczki Jastrzębskiego Klubu Siatkarskiego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju zawalczą o awans do finału Mistrzostw Polski Młodziczek. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, klub nie musi martwić się o zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport.

Życzenia wielkanocne

Życzymy, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Państwa serc wiosenną radość, świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Zarząd, Rada oraz pracownicy Fundacji JSW

Specjalistyczne umundurowanie dla strażaków z Książenic

Zarząd Fundacji JSW sukcesywnie udziela wsparcia jednostkom straży pożarnej w regionie, o czym przekonała się kolejna jednostka OSP w naszym regionie, która otrzymała darowiznę na zakup specjalistycznego umundurowania.

Koncert wielkanocny w Suszcu

Rybnicki Chór Kameralny Autograph wystąpił podczas koncertu pieśni pasyjnych w kościele pw. św. Stanisława BM w Suszcu.

Jarmark Wielkanocny w Suszcu

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na jarmark wielkanocny, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 kwietnia, w godzinach 9:00 – 15:00 na parkingu Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Lepsza jakość kształcenia

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach otrzymał darowiznę na zakup sprzętu medycznego, który będzie służyć uczniom czteroletniego liceum medycznego.