Aktualności

Facebook Ikona szukania
Nowa trasa Mobilnej Ambasady Laudato Si’
Podsumowanie akcji #WakacjezFundacjąJSW!

Wakacje już niestety za nami, najwyższy czas na podsumowanie akcji #WakacjezFundacjąJSW, w której wzięło udział ponad 3 tysiące dzieci!

Respiratory od Fundacji JSW

Fundacja JSW ufundowała 30 respiratorów w ramach akcji prowadzonej przez Caritas Polska. Dziś na Jasnej Górze przekazano ostatnią partię tego sprzętu ratującego życie. 11 respiratorów – w ramach akcji #WdzięczniMedykom – trafiło właśnie do Wojewódzkiego Szpitala…

Fundacja JSW doposaża terenowy oddział krwiodawstwa w Jastrzebiu-Zdroju

Fundacja JSW przekazała Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu darowiznę w wysokości 49,5 tys. złotych na zakup sprzętu, który trafił do terenowego oddziału w Jastrzębiu-Zdroju. W sobotę, 8 sierpnia odbyło się jego oficjalne przekazanie, podczas…

Włodarze miast i gmin wspierają kampanie społeczną STOP HEJTOWI! Nie oczerniaj górnika

Mieszkańcami gmin, na których FundacjaJSW koncentruje swoje działania są głównie górnicy i ich rodziny. 

Dlatego Włodarze miast i gmin również włączyli się do akcji STOP HEJTOWI! Nie oczerniaj górnika - wspierając lokalną społeczność.

"Szanujmy się wzajemnie, bo dobro…

Laura Grzyb: „Mój tata był górnikiem”
Andrzej Porębski: „Górnicze pięści zobowiązują”
Słowa maja moc! STOP HEJTOWI! Nie oczerniaj górnika
Sportowcy są z nami!
#WakacjezFundacjaJSW – Rozstrzygnięcie KONKURSU

Ponad 3 tysiące dzieci skorzysta z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich w ramach realizacji przedsięwzięć związanych z wypoczynkiem dzieci i młodzieży organizowanym lokalnie, w miejscu zamieszkania dofinansowanych ze środków Fundacji JSW.