Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Bo brudne dzieci to szczęśliwe dzieci...

Za nami największa błotna impreza Runmageddon Kids Pawłowice.

W minioną sobotę 25 czerwca w Parku przy Inhalatorium w Pawłowicach odbył się ekstremalny bieg z przeszkodami dla dzieci w wieku 5 - 13 lat. Było to nie lada wyzwanie dla dzieci, ale także mnóstwo dobrej zabawy. W biegu wystartowało ponad 300 dzieci, które w zależności od wieku miało do pokonania trasę od 500 - 1500 m., na której znajdowały się przeszkody. Na śmiałków, którzy zmierzyli się z błotnym torem przeszkód na mecie czekały medale, dyplomy i słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.

Więcej zdjęć na facebooku Fundacji JSW oraz GOSPawlowice

Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu Fundacji JSW.

ERROR: Content Element with uid "1069" and type "gridgallery_gallery" has no rendering definition!

Inne aktualności

„Rozwalić system”

W jastrzębskim „Carbonarium” odbyła się prezentacja filmu dokumentalnego pod tytułem „Rozwalić system”. Przedstawia historię podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. 44 lata temu górnicy dawnej kopalni Manifest Lipcowy – dzisiejszej Zofiówki - swoją determinacją zrobili…

Komunikat dotyczący terminu rozpatrywania wniosków nadesłanych na wakacyjno-letni nabór

Zarząd Fundacji JSW informuje, że dokumenty aplikacyjne złożone na nabór wakacyjno-letni tj. do 20 maja 2024 roku będą rozpatrzone do końca lipca 2024 roku.

Rowery dla uczniów klas mistrzostwa sportowego

Fundacja JSW dofinansowała zakup 10 rowerów sportowych do uprawiania kolarstwa uczniów klas mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach.

MATEMATYKA – fundament w wielu dziedzinach

W dzisiejszym społeczeństwie matematyka odgrywa coraz większą rolę. Stanowi fundament w wielu dziedzinach, takich jak technologia, inżynieria i finanse. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, w jednej ze szkół udało się zrealizować nowatorski projekt.

PSIA SŁUŻBA – to wyzwanie i zaszczyt

ma trzy miesiące i już rozpoczęła intensywny trening przygotowujący do służby w elitarnej specjalistycznej grupie poszukiwawczo-ratowniczej PSP Jastrzębie-Zdrój. Wabi się Amper i jest suczką, owczarkiem belgijskim. Jej trenerem i opiekunem jest strażak ochotnik, Kamil…

Sztuczna Inteligencja pomaga kształcić przyszłych górników

Znajomość technicznego języka obcego to jedna z podstawowych kompetencji zawodowych przyszłych górników. Uczniowie z Pawłowic, lingwistyczne umiejętności rozwijają teraz w nowoczesnej pracowni językowej, którą wspiera sztuczna inteligencja.

Więcej aktualności