Aktualności

Facebook Ikona szukania
Siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla najlepsi w Polsce!

Siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla skutecznie rozwijają się dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Zajęcia korekcyjne dla uczniów szkół podstawowych w Mszanie, Gogołowej oraz Połomi

Dzięki darowiźnie Fundacji JSW uczniowie szkół podstawowych w Mszanie, Gogołowej oraz Połomi uczęszczają na zajęcia korekcyjne mające na celu poprawę ich stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychicznej.

Specjalistyczny sprzęt dla strażaków-ochotników z Czerwionki-Leszczyn

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwionce-Leszczynach zaopatrzyli się w specjalistyczne urządzenie ratownicze. Jest to pokłosie współpracy z Fundacją Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Nowy plac zabaw dla przedszkolaków z Pawłowic

Dzisiaj oficjalnie otwarto nowoczesny plac zabaw, który będzie służyć przedszkolakom Publicznego Przedszkola w Modrzewiowym Ogrodzie w Pawłowicach. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki znacznemu dofinansowaniu Fundacji JSW.

Nowoczesne pracownie w ZSP w Ornontowicach. Uczniowie są zadowoleni!

Środki Jastrzębskiej Spółki Węglowej ponownie wpłynęły na poprawę warunków edukacyjnych uczniów w naszym regionie. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach dzięki wsparciu Fundacji JSW, zmodernizował salę elektryczną oraz salkę fitness.

Fundacja JSW wspiera patriotyzm. Miasto Jastrzębie-Zdrój zorganizowało Narodowe Święto Niepodległości

Fundacja JSW przekazała darowiznę na organizację patriotycznego wydarzenia w Jastrzębiu-Zdroju z okazji 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Fundacja JSW polepsza warunki treningowe młodych piłkarzy i piłkarek z Jastrzębia-Zdroju

Młodzi piłkarze i piłkarki z Jastrzębia-Zdroju otrzymali nowe bramki do piłki nożnej oraz sprzęt piłkarski. To już kolejne tego typu przedsięwzięcie w regionie, które zostało zrealizowane dzięki środkom przekazanym przez Fundację JSW.

Aleja Polskiego Dziedzictwa Śląskiego w Katowicach została oficjalnie otwarta!

Dzisiaj oficjalnie otwarto Aleję Polskiego Dziedzictwa Śląskiego, którą utworzono dla uczczenia setnej rocznicy powrotu Górnego Śląska do Polski. Przedsięwzięcie w znacznym stopniu zostało dofinansowane środkami Fundacji JSW.

Nowoczesna pracownia językowa będzie służyć uczniom Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju

W Zespole Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju oficjalne oddano do użytku nowoczesną, interaktywną pracownię języków obcych. Inwestycja nie byłaby możliwa bez dofinansowania ze środków Fundacji JSW.

Drugie życie komputerów