Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Ferie w Istebnej z Fundacją JSW

Zarząd Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej udzielił finansowego wsparcia na realizację zimowego wypoczynku dla dzieci z Jastrzębia-Zdroju. Z oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju korzystają dzieci urodzone w latach 2010-2015. 

Beneficjenci zimowego projektu organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju mieli okazję wziąć udział w ciekawej wycieczce do Istebnej. Nie da się ukryć, że zimowy kulig jest najatrakcyjniejszym pomysłem na spędzenie czasu wolnego w górach. Przekonali się o tym uczniowie z Jastrzębia-Zdroju. którzy w środku lasu zorganizowali bitwę na śnieżki. Wielką atrakcją dla uczestników wycieczki okazała się możliwość zjazdu na okrągłych, śnieżnych pontonach, które zapewniły im mnóstwo pozytywnych emocji. 

Ferie z Fundacją JSW, bo tak nazywa się zimowa oferta MOSiR, zostały podzielone na pięć wycieczek. Wyjazdy zaplanowano do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku Białej, Kopalni Soli w Bochni, Planetarium w Chorzowie oraz Kopalni Guido w Zabrzu. Podczas każdej podróży, dzieci mają zapewniony obiad, transport, ubezpieczenie oraz profesjonalną opiekę opiekunów. Uczestnicy ferii z Fundacją JSW poczuli prawdziwy, zimowy klimat podczas kuligu konnego w Istebnej połączonego z ogniskiem.

 

D.Borczyk

Inne aktualności

Więcej aktualności