Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Genialne, odlotowe i sportowe ferie rozpoczęte

Ferie organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie zostały rozpoczęte wizytą we wrotkarni w Radlinie.

O tym, że podczas zimowej przerwy od zajęć lekcyjnych nie warto siedzieć w domu, przed telewizorem czy komputerem przekonali się uczestnicy półkolonii organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie. Ferie rozpoczęły się od autokarowego wyjazdu do wrotkarni w Radlinie.

 

Genialnie, odlotowo i sportowo

 

Tegoroczne ferie zimowe to czas, na który z niecierpliwością czekało mnóstwo dzieci . Dni wolne od nauki w szkole wcale nie muszą zostać przeznaczone na leniuchowanie, a wręcz przeciwnie - ten czas powinno się wykorzystać aktywnie.

Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie dzięki dofinansowaniu ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej przygotował bogatą ofertę rekreacyjną dla najmłodszych mieszkańców gminy. Paleta przyjemności składa się, aż z trzynastu atrakcji, z których możemy wyróżnić takie przyjemności, jak m.in. dwukrotny, całodniowy wyjazd na narty do ośrodka narciarskiego w Szczyrku, wyjście na kręgle, basen, czy do wrotkarni.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna oferta zapewni najmłodszym uczestnikom ferii masę wrażeń, wspomnień oraz pozytywnych emocji. 

 

D.Borczyk

Inne aktualności

PSIA SŁUŻBA – TO WYZWANIE I ZASZCZYT

MA TRZY MIESIĄCE I JUŻ ROZPOCZĘŁA INTENSYWNY TRENING PRZYGOTOWUJĄCY DO SŁUŻBY W ELITARNEJ SPECJALISTYCZNEJ GRUPIE POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZEJ PSP JASTRZĘBIE–ZDRÓJ. WABI SIĘ AMPER I JEST SUCZKĄ, OWCZARKIEM BELGIJSKIM. JEJ TRENEREM I OPIEKUNEM JEST STRAŻAK OCHOTNIK, KAMIL…

SZTUCZNA INTELIGENCJA POMAGA KSZTAŁCIĆ PRZYSZŁYCH GÓRNIKÓW

ZNAJOMOŚĆ TECHNICZNEGO JĘZYKA OBCEGO TO JEDNA Z PODSTAWOWYCH KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZYSZŁYCH GÓRNIKÓW. UCZNIOWIE Z PAWŁOWIC, LINGWISTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI ROZWIJAJĄ TERAZ W NOWOCZESNEJ PRACOWNI JĘZYKOWEJ, KTÓRĄ WSPIERA SZTUCZNA INTELIGENCJA.

ZIMOWY ZAWRÓT GŁOWY Z FUNDACJĄ JSW

PONAD TRZY TYSIĄCE NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW NASZEGO REGIONU NIE MOGŁO NARZEKAĆ NA BRAK ATRAKCJI PODCZAS TEGOROCZNYCH FERII ZIMOWYCH. I CHOĆ NIE ZAWSZE DOPISYWAŁA POGODA, TO MANKAMENTY AURY REKOMPENSOWAŁY NIESPODZIANKI PRZYGOTOWANE MIĘDZY INNYMI DZIĘKI WSPARCIU FUNDACJI…

Nowoczesny gabinet SI w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW udzieliła finansowego wsparcia na stworzenie nowego gabinetu integracji sensorycznej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Dzięki temu wsparciu, placówka ma teraz możliwość świadczenia nowych usług, skierowanych do dzieci, u których…

Wsparcie dla młodych piłkarzy

Fundacja JSW, będąc zaangażowanym partnerem społeczności lokalnej, przekazała środki finansowe na rzecz Ludowego Klubu Sportowego Zryw Bąków. Fundacja JSW współfinansowała zakup strojów meczowych, a także dresów sportowych dla najmłodszych piłkarzy tego klubu.

Nowa…

Komfortowe warunki w ZSP w Godowie

Zarząd Fundacji JSW przywiązując dużą wagę do wspierania placówek oświatowych, postanowił udzielić wsparcia Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Godowie na zakup klimatyzatorów.

Więcej aktualności