Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Genialne, odlotowe i sportowe ferie rozpoczęte

Ferie organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie zostały rozpoczęte wizytą we wrotkarni w Radlinie.

O tym, że podczas zimowej przerwy od zajęć lekcyjnych nie warto siedzieć w domu, przed telewizorem czy komputerem przekonali się uczestnicy półkolonii organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie. Ferie rozpoczęły się od autokarowego wyjazdu do wrotkarni w Radlinie.

 

Genialnie, odlotowo i sportowo

 

Tegoroczne ferie zimowe to czas, na który z niecierpliwością czekało mnóstwo dzieci . Dni wolne od nauki w szkole wcale nie muszą zostać przeznaczone na leniuchowanie, a wręcz przeciwnie - ten czas powinno się wykorzystać aktywnie.

Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie dzięki dofinansowaniu ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej przygotował bogatą ofertę rekreacyjną dla najmłodszych mieszkańców gminy. Paleta przyjemności składa się, aż z trzynastu atrakcji, z których możemy wyróżnić takie przyjemności, jak m.in. dwukrotny, całodniowy wyjazd na narty do ośrodka narciarskiego w Szczyrku, wyjście na kręgle, basen, czy do wrotkarni.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna oferta zapewni najmłodszym uczestnikom ferii masę wrażeń, wspomnień oraz pozytywnych emocji. 

 

D.Borczyk

Inne aktualności

Więcej aktualności