Spotkanie noworoczne z seniorami w Suszcu

Fundusze Fundacji JSW pozwoliły na organizację noworocznego spotkania dla seniorów w Suszcu.

Kilkudziesięciu seniorów spotkało się na poświątecznym, noworocznym spotkaniu zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu. Ideą przyświecającą w organizacji takiego wydarzenia jest integrowanie oraz wspieranie aktywności osób starszych oraz zapewnienie im dobrego towarzystwa.

- Był to czas wypełniony rozmowami, wspomnieniami i planami na przyszłość, ale przede wszystkim była to okazja, aby pobyć ze sobą - relacjonuje dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu pt. "Wokół Tradycji Bożonarodzeniowych", który realizowany jest dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

D.Borczyk