Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Muzyczna uczta w Świerklanach

Autor: D.Borczyk |

W minioną niedzielę, 12 listopada, w Sali Bankietowej Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Świerklanach odbył się wyjątkowy Koncert Polskiej Muzyki Filmowej. To niezapomniane wydarzenie było możliwe dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW.

Koncert, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem, przyciągnął miłośników polskiej muzyki filmowej z całego regionu. Warto podkreślić, że dzięki wsparciu Fundacji JSW wstęp na to wyjątkowe wydarzenie był całkowicie bezpłatny, co umożliwiło szerokiemu gronu uczestników korzystanie z kulturalnej uczty.

Gwiazdą tego wieczoru był zespół Brass Riders, który z wielką pasją i talentem wykonywał utwory polskich kompozytorów filmowych. Na scenie zabrzmiały niezapomniane melodie w wykonaniu Tomasza Stolarczyka, Andrzeja Tkaczyka, Tomasza Gajewskiego oraz Jarosława Jastrzębskiego. Ich muzyka przeniosła publiczność w świat emocji, które towarzyszyły polskim produkcjom filmowym przez lata.

Wydarzenie nie tylko dostarczyło niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale także wpisało się w szlachetny cel kulturalnej integracji społeczności lokalnej. Fundacja JSW, poprzez swoje zaangażowanie w tego typu inicjatywy, udowadnia, że kultura może być mostem łączącym ludzi oraz inspiracją do wspólnego spędzania czasu.

Inne aktualności

Wsparcie dla OSP Woszyce

Dzięki wsparciu Fundacji JSW, Ochotnicza Straż Pożarna w Woszycach zyskała niezbędny sprzęt ratowniczy, zwiększając skuteczność strażaków w codziennych działaniach oraz umożliwiając im skuteczną interwencję w sytuacjach ratowania życia i zdrowia mieszkańców regionu

Kol…

Ogród sensoryczny w Knurowie

W Zespole Szkół Specjalnych w Knurowie zakończono projekt związany z utworzeniem nowoczesnego ogrodu sensorycznego. Inicjatywa ta została zrealizowana dzięki współfinansowaniu ze środków Fundacji JSW, która wniosła znaczący wkład w wysokości 45 000 zł, oraz wsparciu w…

Strefa ciszy i relaksu w MSP nr 2 w Knurowie

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) przekazała darowiznę na adaptację sali lekcyjnej w strefę cieszy i relaksu, z której na co dzień będą korzystać dzieci ze spektrum autyzmu uczące się w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 2 w Knurowie. 

Na tę cieszącą się…

Życzenia Barbórkowe

Z okazji Barbórki wszystkim pracownikom Jastrzębskiej Spółki Węglowej przekazujemy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz nieustającej opieki Świętej Barbary.

Oby codzienny trud i ciężka praca była zawsze źródłem satysfakcji.

 

Zarząd, Rada…

Jarmark Świąteczny

Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji JSW, na terenie boiska sportowego w Gogołowej odbędzie się niezwykłe wydarzenie – Jarmark Świąteczny. Inicjatywę organizują Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie oraz Rada Sołecka Gogołowej, a datą, którą warto zaznaczyć w…

Nowoczesny sprzęt dla strażaków

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej  udzieliła finansowego wsparcia jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) w Gierałtowicach. W ramach projektu "Dofinansowanie zakupu sprzętu dla OSP", Fundacja JSW przekazała darowiznę, dzieki której w ręce strażaków trafił…

Więcej aktualności