Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej zabawy dla dziesiątek przedszkolaków.

Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Fundacji JSW oraz miasta Jastrzębie-Zdrój, Przedszkole Publiczne nr 18 wzbogaciło swoją ofertę o nowoczesny plac zabaw. Jest to miejsce, które zachęca dzieci do aktywności fizycznej, kreatywności i interakcji społecznych. Nowe urządzenia są dostosowane do wieku i potrzeb przedszkolaków, co gwarantuje bezpieczną zabawę.

Plac zabaw oferuje różnorodne atrakcje,a każdy element został starannie wybrany, aby rozwijać umiejętności motoryczne i społeczne dzieci, jednocześnie dostarczając im mnóstwo frajdy.

Wsparcie Fundacji JSW

Inwestycja w plac zabaw to jedno z wielu przedsięwzięć, które Fundacja JSW wspiera w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach. Od czterech lat Fundacja aktywnie angażuje się w różne inicjatywy mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców regionu. Działania Fundacji obejmują wsparcie w dziedzinach edukacji, kultury, sportu i wielu innych obszarach.

Fundacja JSW stanowi doskonały przykład partnerstwa międzysektorowego, gdzie Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej i lokalna społeczność współpracują dla dobra wszystkich mieszkańców. To wsparcie pozwala na realizację projektów, które przyczyniają się do poprawy jakości życia i rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych w regionie.

Jeteśmy dobrymi sąsiadami

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 to konkretne dowody na to, jak Fundacja JSW wpływa na pozytywną transformację życia społeczności lokalnej. Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju mają teraz nowe miejsce, gdzie mogą się bawić, rozwijać i cieszyć się dzieciństwem. To inwestycja, która przynosi uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców i stanowi wyraz wdzięczności dla Fundacji JSW oraz miasta Jastrzębie-Zdrój za ich wsparcie.

Inne aktualności

Wsparcie dla OSP Woszyce

Dzięki wsparciu Fundacji JSW, Ochotnicza Straż Pożarna w Woszycach zyskała niezbędny sprzęt ratowniczy, zwiększając skuteczność strażaków w codziennych działaniach oraz umożliwiając im skuteczną interwencję w sytuacjach ratowania życia i zdrowia mieszkańców regionu

Kol…

Ogród sensoryczny w Knurowie

W Zespole Szkół Specjalnych w Knurowie zakończono projekt związany z utworzeniem nowoczesnego ogrodu sensorycznego. Inicjatywa ta została zrealizowana dzięki współfinansowaniu ze środków Fundacji JSW, która wniosła znaczący wkład w wysokości 45 000 zł, oraz wsparciu w…

Strefa ciszy i relaksu w MSP nr 2 w Knurowie

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) przekazała darowiznę na adaptację sali lekcyjnej w strefę cieszy i relaksu, z której na co dzień będą korzystać dzieci ze spektrum autyzmu uczące się w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 2 w Knurowie. 

Na tę cieszącą się…

Życzenia Barbórkowe

Z okazji Barbórki wszystkim pracownikom Jastrzębskiej Spółki Węglowej przekazujemy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz nieustającej opieki Świętej Barbary.

Oby codzienny trud i ciężka praca była zawsze źródłem satysfakcji.

 

Zarząd, Rada…

Jarmark Świąteczny

Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji JSW, na terenie boiska sportowego w Gogołowej odbędzie się niezwykłe wydarzenie – Jarmark Świąteczny. Inicjatywę organizują Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie oraz Rada Sołecka Gogołowej, a datą, którą warto zaznaczyć w…

Nowoczesny sprzęt dla strażaków

Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej  udzieliła finansowego wsparcia jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) w Gierałtowicach. W ramach projektu "Dofinansowanie zakupu sprzętu dla OSP", Fundacja JSW przekazała darowiznę, dzieki której w ręce strażaków trafił…

Więcej aktualności