Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Bałtycka przygoda w Mikoszewie

Autor: Dominik Borczyk |

Dzieci z Jastrzębia-Zdroju zakończyły wakacje nad Morzem Bałtyckim.

W tym roku dzięki wsparciu Fundacji JSW, niespełna pięćdziesiąt dzieci i młodzieży z Jastrzebia-Zdroju wzięło udział w koloniach, które zorganizowano w Mikoszewie - wakacyjnej miejsowości położonej blisko Morza Bałtyckiego. Bałtycka Przygoda, bo tak nazywa się wakacyjna oferta współfinansowana przez Fundację JSW, stworzyła młodym jastrzębianom okazję do aktywnego spędzenia czasu wolnego, który został wypełniony mnóstwem atrakcji.

W programie wakacji zapewniono m.in. zwiedzanie Fromborku, Elblągu,  Gdańska oraz Zamku Krzyżackieog w Malborku. Rejs statkiem na trasie Westerplatte-Gdańsk okazał się regionalną atrakcją, która wywołała uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. 

Lato z Fundacją JSW

Warto przypomnieć, że Fundacja JSW wspierając jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia oraz kluby sportowe, podobnie, jak rok temu udzieliła wsparcia w organizacji wakacyjnych przedsięwzięć, w których głównymi beneficjentami będą dzieci i młodzież. Pieniądze na organizację letniego wypoczynku trafią do niespełna czterdziestu organizacji, dzięki czemu w te wakacje blisko 9 tysięcy dzieci przeżyje niesamowite i pełne uśmiechu chwile.

Inne aktualności

PSIA SŁUŻBA – TO WYZWANIE I ZASZCZYT

MA TRZY MIESIĄCE I JUŻ ROZPOCZĘŁA INTENSYWNY TRENING PRZYGOTOWUJĄCY DO SŁUŻBY W ELITARNEJ SPECJALISTYCZNEJ GRUPIE POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZEJ PSP JASTRZĘBIE–ZDRÓJ. WABI SIĘ AMPER I JEST SUCZKĄ, OWCZARKIEM BELGIJSKIM. JEJ TRENEREM I OPIEKUNEM JEST STRAŻAK OCHOTNIK, KAMIL…

SZTUCZNA INTELIGENCJA POMAGA KSZTAŁCIĆ PRZYSZŁYCH GÓRNIKÓW

ZNAJOMOŚĆ TECHNICZNEGO JĘZYKA OBCEGO TO JEDNA Z PODSTAWOWYCH KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZYSZŁYCH GÓRNIKÓW. UCZNIOWIE Z PAWŁOWIC, LINGWISTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI ROZWIJAJĄ TERAZ W NOWOCZESNEJ PRACOWNI JĘZYKOWEJ, KTÓRĄ WSPIERA SZTUCZNA INTELIGENCJA.

ZIMOWY ZAWRÓT GŁOWY Z FUNDACJĄ JSW

PONAD TRZY TYSIĄCE NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW NASZEGO REGIONU NIE MOGŁO NARZEKAĆ NA BRAK ATRAKCJI PODCZAS TEGOROCZNYCH FERII ZIMOWYCH. I CHOĆ NIE ZAWSZE DOPISYWAŁA POGODA, TO MANKAMENTY AURY REKOMPENSOWAŁY NIESPODZIANKI PRZYGOTOWANE MIĘDZY INNYMI DZIĘKI WSPARCIU FUNDACJI…

Nowoczesny gabinet SI w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW udzieliła finansowego wsparcia na stworzenie nowego gabinetu integracji sensorycznej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Dzięki temu wsparciu, placówka ma teraz możliwość świadczenia nowych usług, skierowanych do dzieci, u których…

Wsparcie dla młodych piłkarzy

Fundacja JSW, będąc zaangażowanym partnerem społeczności lokalnej, przekazała środki finansowe na rzecz Ludowego Klubu Sportowego Zryw Bąków. Fundacja JSW współfinansowała zakup strojów meczowych, a także dresów sportowych dla najmłodszych piłkarzy tego klubu.

Nowa…

Komfortowe warunki w ZSP w Godowie

Zarząd Fundacji JSW przywiązując dużą wagę do wspierania placówek oświatowych, postanowił udzielić wsparcia Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Godowie na zakup klimatyzatorów.

Więcej aktualności