Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Upływa termin składania wniosków o darowiznę ze środków Fundacji JSW

Koordynatorzy Biura Zarządu Fundacji JSW przypominają, że 28 lutego upływa pierwszy termin składania dokumentów aplikacyjnych o darowizny ze środków Fundacji JSW w naborze świąteczno-wiosennym.

Wszystkie instytucje, które ubiegają się o przyznanie darowizny ze środków Fundacji JSW muszą poprawnie wypełnić "Wniosek o udzielenie darowizny dla instytucji/organizacji ze środków Fundacji JSW" zawierający szczegółowe dane o wnioskowanym przedsięwzięciu. Do każdego wniosku należy również dołączyć:

UWAGA:

  • Prosimy o wskazywanie w dokumentach aplikacyjnych kwot brutto
  • Dokumenty aplikacyjne powinny zostać podpisane przez osoby uprawione do podejmowania decyzji wiążacych zgodnie z KRS
  • Dokumenty aplikacyjne tj. WNIOSEK z Załącznikami prosimy przesyłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać 5 plików. 

 

Inne aktualności

„Rozwalić system”

W jastrzębskim „Carbonarium” odbyła się prezentacja filmu dokumentalnego pod tytułem „Rozwalić system”. Przedstawia historię podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. 44 lata temu górnicy dawnej kopalni Manifest Lipcowy – dzisiejszej Zofiówki - swoją determinacją zrobili…

Komunikat dotyczący terminu rozpatrywania wniosków nadesłanych na wakacyjno-letni nabór

Zarząd Fundacji JSW informuje, że dokumenty aplikacyjne złożone na nabór wakacyjno-letni tj. do 20 maja 2024 roku będą rozpatrzone do końca lipca 2024 roku.

Rowery dla uczniów klas mistrzostwa sportowego

Fundacja JSW dofinansowała zakup 10 rowerów sportowych do uprawiania kolarstwa uczniów klas mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach.

MATEMATYKA – fundament w wielu dziedzinach

W dzisiejszym społeczeństwie matematyka odgrywa coraz większą rolę. Stanowi fundament w wielu dziedzinach, takich jak technologia, inżynieria i finanse. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, w jednej ze szkół udało się zrealizować nowatorski projekt.

PSIA SŁUŻBA – to wyzwanie i zaszczyt

ma trzy miesiące i już rozpoczęła intensywny trening przygotowujący do służby w elitarnej specjalistycznej grupie poszukiwawczo-ratowniczej PSP Jastrzębie-Zdrój. Wabi się Amper i jest suczką, owczarkiem belgijskim. Jej trenerem i opiekunem jest strażak ochotnik, Kamil…

Sztuczna Inteligencja pomaga kształcić przyszłych górników

Znajomość technicznego języka obcego to jedna z podstawowych kompetencji zawodowych przyszłych górników. Uczniowie z Pawłowic, lingwistyczne umiejętności rozwijają teraz w nowoczesnej pracowni językowej, którą wspiera sztuczna inteligencja.

Więcej aktualności