Fundacja JSW przyznała darowizny kolejnym 60 organizacjom i instytucjom naszego regionu

Fundacja JSW nie zwalnia tempa i przynosi wymierne korzyści społecznościom lokalnym w naszym regionie, czego dowodem jest pokłosie ostatniego posiedzenia Zarządu Fundacji, podczas którego zdecydowano o przekazaniu kolejnych 60 darowizn dla organizacji i instytucji…

Fundacja JSW wspiera MiniSiatkówkę

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Obdarowani na warsztatach w siedzibie Fundatora Fundacji JSW

W środę 6 listopada 2019 roku organizacje i instytucje obdarowane przez Fundację JSW brały udział w warsztatach poświęconych poprawnemu rozliczaniu przyznanych darowizn.

Poświęcenie i przekazanie nowego wozu pożarniczego dla OSP Połomia

Nowy wóz pożarniczy jest już w Połomi. Minionej niedzieli strażacy z tutejszej jednostki przeżywali swoje święto, odbierając kluczyki do nowego auta.

Fundacja JSW przyznała już 120 darowizn!

Działalność Fundacji JSW przynosi coraz więcej wymiernych efektów, czego dowodem jest ostatnie spotkanie Rady Fundacji JSW z Beneficjentami wnioskowanych przedsięwzięć.

Fundacja JSW wspiera emocje na najwyższym poziomie!

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo organizowane w Jastrzębiu-Zdroju przeszły już do historii, jednak emocje towarzyszące temu sportowemu świętu są z nami do dziś.

Dziękujemy za liczny udział w warsztatach Fundacji JSW

W środę, 9 października 2019 roku odbyło się spotkanie z Obdarowanymi przez Fundację JSW.

Rada Fundacji JSW wspiera lokalne przedsięwzięcia

Siedem przedsięwzięć zostało pozytywnie zaopiniowanych przez Radę Fundacji JSW