Aktualności

Facebook Ikona szukania
Słowa maja moc! STOP HEJTOWI! Nie oczerniaj górnika
Sportowcy są z nami!
#WakacjezFundacjaJSW – Rozstrzygnięcie KONKURSU

Ponad 3 tysiące dzieci skorzysta z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich w ramach realizacji przedsięwzięć związanych z wypoczynkiem dzieci i młodzieży organizowanym lokalnie, w miejscu zamieszkania dofinansowanych ze środków Fundacji JSW.

Kampania społeczna "STOP HEJTOWI! Nie oczerniaj Górnika" nabiera tempa

W kolejnych zakładach JSW zawisły banery związane z kampanią Jastrzębskiej Spółki Węglowej i Fundacji JSW pod hasłem „STOP HEJTOWI! Nie oczerniaj górnika!”.

Nie oczerniaj górnika!
Maturzyści jesteśmy z Wami!

W Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju 246 Maturzystów przystąpi do egzaminu dojrzałości.

Fundacja JSW przekazała 30 przyłbic dla nauczycieli, którzy będą odpowiedzialani za przeprowadzenie egzaminu w jak najbardziej spokojnej i…

KONKURS - WAKACJE z Fundacją JSW !

Nie ustajemy w staraniach, by wspomóc lokalną społeczność gmin, na których Fundacja JSW koncentruje swą działalność.

30 nowoczesnych respiratorów od Fundacji JSW i Caritas Polska
Bezpieczne i precyzyjne zabiegi urologiczne - Wieża laparoskopowa dla jastrzębskiego szpitala

Pierwsza na Śląsku wieża laparoskopowa, wykorzystująca technologię 3D, dzięki wsparciu Fundacji JSW, trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Kącik Malucha w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Ornontowicach

Miło nam poinformować, iż kolejne przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Fundacji JSW doczekało swej realizacji. Kącik Malucha to przyjazne otoczenie dla najmłodszych pacjentów Gminnego Ośrodka Zdrowia w Ornontowicach, które umili i zminimalizuje niepokój związany z…