Aktualności

Facebook Ikona szukania
Fundacja JSW podsumowuje pierwszą inicjatywę - proekologiczną Mobilną Ambasadę Laudato Si'

Jedną z pierwszych inicjatyw powziętych przez Fundację JSW był projekt Mobilna Ambasada Laudato Si’ organizowany przy współpracy z Caritas Polska oraz Jastrzębską Spółką Węglową S.A.

Warsztaty przygotowania i rozliczania wniosków o przyznanie darowizny

W poniedziałek, 3 czerwca 2019 r. w budynku NOT przy KWK Pniówek odbyły się warsztaty dotyczące przygotowania wniosków o przyznanie darowizny oraz zasad ich rozliczania.

Odwiedź Mobilną Ambasadę Laudato Si

Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym projekcie Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz Caritas Polska o nazwie „Mobilna Ambasada Laudato Si

 

Fundacja JSW zaprasza na warsztaty dotyczące aplikowania o darowizny

W imieniu Zarządu Fundacji JSW zapraszamy na spotkanie inaugurujące działalność Fundacji JSW powiązane z warsztatami poświęconymi zagadnieniom poprawnego aplikowania o środki Fundacji JSW.

Inauguracja Fundacji JSW wraz ze wspólnym projektem JSW i Caritas Polska [video]

W niedzielę, 19 maja 2019 roku w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się Msza Święta inaugurująca powstanie Fundacji JSW oraz wspólnego projektu Caritas Polska i Jastrzębskiej Spółki Węglowej o nazwie „Mobilna…

Wielki Piknik Naukowy Kopalni Wiedzy JSW już w sobotę 18 maja!

Już za kilka dni, w sobotę 18 maja 2019 r. na parkingu przed Jastrzębską Spółką Węglową przy Al. Jana Pawła II 4 odbędzie się Wielki Piknik Naukowy dla Rodzin z dziećmi.

Prezentacja Fundacji JSW

W niedzielę, 19 maja 2019 roku o godz. 12.30 w parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju, Fundacja JSW będzie prezentowana podczas Mszy Świętej inaugurującej projekt Caritas Polska i Jastrzębskiej Spółki Węglowej o nazwie „Mobilna Ambasada…

Posiedzenie Rady Fundacji JSW

13 maja 2019 roku w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. odbyło się posiedzenie Rady Fundacji JSW na którym przedstawiono główne obszary działalności Fundacji, jakimi są: kultura i tradycja, wypoczynek i rekreacja, nauka i edukacja oraz zdrowie i bezpieczeństwo.