Aktualności

Facebook Ikona szukania
Schronisko pod dobrą opieką

Fundacja JSW wsparła Schronisko dla Bezdomnych prowadzone przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej. Dzięki darowiznom od Fundacji zakupiono samochód transportowy i sfinansowano wyposażenie przygotowanych w Schronisku miejsc z usługami opiekuńczymi.

"Profilaktyka raka prostaty dla Pracowników JSW SA"

Miło nam poinformować, że od stycznia 2020 Fundacja JSW przystąpiła do realizacji swego prozdrowotnego projektu pod nazwą „Profilaktyka i wczesne wykrywanie raka prostaty dla Pracowników JSW SA powyżej 50 roku życia” - badania finansowane przez Fundację JSW, który z…

Sprzęt dla szkoły

Urządzenia służące do nauki podstaw elektroniki i elektrotechniki trafiły do Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach. Sprzęt zakupiono ze środków pozyskanych z Fundacji JSW.

Wesołych Świąt!

Przed nami najcieplejszy, choć grudniowy czas

– Boże Narodzenie oraz przełom Starego 2019 i początek Nowego 2020 Roku.

Na te wyjątkowe dni Rada oraz Zarząd Fundacji JSW wraz z zespołem pracowników

składa wszystkim Państwu życzenia radosnych Świąt, wypełnionych…

Za nami grudniowe spotkanie informacyjne Fundacji JSW dedykowane Obdarowanym

We wtorek 10 grudnia 2019 roku Zarząd Fundacji JSW spotkał się z przedstawicielami kolejnych kilkudziesięciu organizacji i instytucji naszego regionu, którym Fundacja JSW przyznała darowizny. Wzorem poprzednich tego typu spotkań jego warsztatowa konwencja była najlepszą…

Fundacja JSW przyznała darowizny kolejnym 60 organizacjom i instytucjom naszego regionu

Fundacja JSW nie zwalnia tempa i przynosi wymierne korzyści społecznościom lokalnym w naszym regionie, czego dowodem jest pokłosie ostatniego posiedzenia Zarządu Fundacji, podczas którego zdecydowano o przekazaniu kolejnych 60 darowizn dla organizacji i instytucji…

Fundacja JSW wspiera MiniSiatkówkę

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Obdarowani na warsztatach w siedzibie Fundatora Fundacji JSW

W środę 6 listopada 2019 roku organizacje i instytucje obdarowane przez Fundację JSW brały udział w warsztatach poświęconych poprawnemu rozliczaniu przyznanych darowizn.

Poświęcenie i przekazanie nowego wozu pożarniczego dla OSP Połomia

Nowy wóz pożarniczy jest już w Połomi. Minionej niedzieli strażacy z tutejszej jednostki przeżywali swoje święto, odbierając kluczyki do nowego auta.

Fundacja JSW przyznała już 120 darowizn!

Działalność Fundacji JSW przynosi coraz więcej wymiernych efektów, czego dowodem jest ostatnie spotkanie Rady Fundacji JSW z Beneficjentami wnioskowanych przedsięwzięć.