Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Fundacja JSW przyznała darowizny kolejnym 60 organizacjom i instytucjom naszego regionu

Fundacja JSW nie zwalnia tempa i przynosi wymierne korzyści społecznościom lokalnym w naszym regionie, czego dowodem jest pokłosie ostatniego posiedzenia Zarządu Fundacji, podczas którego zdecydowano o przekazaniu kolejnych 60 darowizn dla organizacji i instytucji wnioskujących o tę formę wsparcia.

Lista przyznanych darowizn

Działania Fundacji JSW, nakierowane na projekty wypływające wprost z potrzeb oraz inicjatywy mieszkańców, cieszą się dużym zainteresowaniem oraz różnorodnością planowanych przedsięwzięć, które składane są w formie wniosków do Fundacji. A o przyznanie darowizn aplikują m.in. placówki wychowawcze i oświatowe, młodzieżowe kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne, koła gospodyń wiejskich, parafie czy  ośrodki pomocy społecznej.

Już wkrótce kolejne spotkanie informacyjne dla Beneficjentów Fundacji JSW, podczas którego odbędzie się podpisanie stosownych umów na realizację zaplanowanych inicjatyw.

Inne aktualności

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…

Modernizacja placówek oświatowych

Dzięki Fundacji JSW uczniowie mogli wrócić do nowych, zmodernizowanych szkół i pracowni. Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Rozpoczęto nabór kolejnych wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła ostatni nabór wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w tym roku.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

W tegoroczne wakacje Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach przekształciła się w miejsce niezwykłych przygód i edukacji dla dzieci i młodzieży z gminy. To wszystko stało się możliwe dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wsparła inicjatywę,…

Więcej aktualności