Pierwszy dzień akcji "Czujny Rodzic - Wiosenne spotkania z psychologiem" za nami!

10 kwietnia w Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym "Na Majowej" w Jastrzębiu-Zdroju odbył się pierwszy dzień akcji "Czujny Rodzic - Wiosenne spotkania z psychologiem". 

Podczas bezpłatnych konsultacji każdemu z dzieci specjaliści poświęcili ponad godzinę, podczas której przeprowadzono rozmowę zarówno z maluchem jak i z rodzicami, dzieci wykonywały także specjalne ćwiczenia, które pomagają wskazać na ewentualne dysfunkcje w rozwoju. Po wstępnej diagnozie rodzice otrzymali zalecenia co do dalszej diagnostyki, oraz konkretną informację do jakich specjalistów powinni się udać i na co zwracać uwagę podczas zabaw i codziennej opieki nad dzieckiem.

Jeśli Ty również jesteś Czujnym Rodzicem, zapraszamy już 24 kwietnia 2021r. na kolejny termin bezpłatnych konsultacji z psychologiem - zapisz się pod numerem 531 054 045. 

Wykwalifikowana kadra i wielospecjalistyczna salka terapeutyczna sfinansowana z pomocą Fundacji JSW czekają na wszystkich rodziców z Jastrzębia-Zdroju i okolic, którzy zaobserwowali jakiekolwiek niepokojące sygnały w rozwoju swojego dziecka. Wiemy, że czas oczekiwania w placówkach NFZ jest bardzo długi, a szybkie postawienie diagnozy może zwiększyć szansę wielu maluchów na lepsze życie. Zapraszamy!

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz klikając tutaj