Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Zimowy obóz dla młodych piłkarzy z Gwiazdy Chudów

Fundusze Fundacji JSW pozwolą młodym piłkarzom LKS Gwiazdy Chudów wybrać się na zimowy obóz do Węgierskiej Górki.

Dofinansowanie obozów młodzieżowych już na stałe wpisało się w zakres wsparcia udzielanego przez zarząd Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej w okresie zimowym i letnim. Trenerzy zapewniają, że zimowa edycja będzie obfitować w prawdziwe sportowe emocje, profesjonalne zajęcia treningowe oraz relaks i odpoczynek. 

- Środki będą przeznaczone na współfinansowanie zimowego obozu piłkarskiego w miesiącu styczniu. Serdecznie dziękujemy Fundacji JSW za udzielone wsparcie - czytamy na stronie LKS Gwiazda Chudów

Zgrupowanie odbędzie się w Węgierskiej Górce. Uczestnicy będą mieć zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz profesjonalną opiekę wykwalifikowanych trenerów.

 

D.Borczyk

Inne aktualności

„Rozwalić system”

W jastrzębskim „Carbonarium” odbyła się prezentacja filmu dokumentalnego pod tytułem „Rozwalić system”. Przedstawia historię podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. 44 lata temu górnicy dawnej kopalni Manifest Lipcowy – dzisiejszej Zofiówki - swoją determinacją zrobili…

Komunikat dotyczący terminu rozpatrywania wniosków nadesłanych na wakacyjno-letni nabór

Zarząd Fundacji JSW informuje, że dokumenty aplikacyjne złożone na nabór wakacyjno-letni tj. do 20 maja 2024 roku będą rozpatrzone do końca lipca 2024 roku.

Rowery dla uczniów klas mistrzostwa sportowego

Fundacja JSW dofinansowała zakup 10 rowerów sportowych do uprawiania kolarstwa uczniów klas mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach.

MATEMATYKA – fundament w wielu dziedzinach

W dzisiejszym społeczeństwie matematyka odgrywa coraz większą rolę. Stanowi fundament w wielu dziedzinach, takich jak technologia, inżynieria i finanse. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, w jednej ze szkół udało się zrealizować nowatorski projekt.

PSIA SŁUŻBA – to wyzwanie i zaszczyt

ma trzy miesiące i już rozpoczęła intensywny trening przygotowujący do służby w elitarnej specjalistycznej grupie poszukiwawczo-ratowniczej PSP Jastrzębie-Zdrój. Wabi się Amper i jest suczką, owczarkiem belgijskim. Jej trenerem i opiekunem jest strażak ochotnik, Kamil…

Sztuczna Inteligencja pomaga kształcić przyszłych górników

Znajomość technicznego języka obcego to jedna z podstawowych kompetencji zawodowych przyszłych górników. Uczniowie z Pawłowic, lingwistyczne umiejętności rozwijają teraz w nowoczesnej pracowni językowej, którą wspiera sztuczna inteligencja.

Więcej aktualności