Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Wychowujemy przyszłych reprezentantów

Akademia JKH GKS Jastrzębie otrzymała kolejną darowiznę na prowadzenie zajęć szkoleniowych dzieci i młodzieży oraz współzawodnictwo na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Akademia JKH GKS Jastrzębie, to centrum szkoleniowe, które w środowisku sportowym jest cenione za profesjonalną pracę z utalentowaną młodzieżą i dziećmi. Fundacja JSW z Grupy Kapitałowej JSW, która od lat wspiera promocję zdrowego stylu życia oraz sport w Jastrzębiu-Zdroju, odpowiedziała na wniosek trenerów Akademii JKH GKS Jastrzębie o udzielenie darowizny na rzecz szkolenia dzieci i młodzieży.

- Miło nam poinformować, iż Fundacja JSW po raz kolejny wsparła działania naszego klubu na rzecz szkolenia dzieci i młodzieży - czytamy na stronie Akademii JKH

Darowizna przyznana przez zarząd Fundacji JSW pozwoli akademii na zapewnienie odpowiednich warunków do prowadzenia zajęć szkoleniowych oraz współzawodnictwa krajowego i międzynarodowego młodych zawodników. Fundusze zostaną przeznaczone również na doposażenie zawodników w niezbędny sprzęt hokejowy.

- Niezbędnym elementem procesu szkoleniowego jest współzawodnictwo sportowe, czyli udział w meczach ligowych i zawodach towarzyskich. Starsze kategorie rywalizują w rozgrywkach ogólnopolskich i międzynarodowych. Mierzymy wysoko, a to wymaga wysokich nakładów – wyjaśniają trenerzy.

Środki finansowe przyznane przez Fundację JSW zostaną również przeznaczone na kompleksową organizację wyjazdów na mecze ogólnopolskie oraz międzynarodowe.

Inne aktualności

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…

Modernizacja placówek oświatowych

Dzięki Fundacji JSW uczniowie mogli wrócić do nowych, zmodernizowanych szkół i pracowni. Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Rozpoczęto nabór kolejnych wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła ostatni nabór wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w tym roku.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

W tegoroczne wakacje Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach przekształciła się w miejsce niezwykłych przygód i edukacji dla dzieci i młodzieży z gminy. To wszystko stało się możliwe dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wsparła inicjatywę,…

Więcej aktualności