Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Taneczna impreza w Łaziskach Górnych

Fundacja JSW przekazała środki finansowe na organizację ogólnopolskiego turnieju tańca w naszym regionie. W imprezie wzięli udział tancerze z całej Polski.

Reprezentanci klubów tanecznych z całego kraju przyjechali do Łazisk Górnych, aby w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wziąć udział w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice. Uczesnicy tanecznych zawodów zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe, a zwycięzcy zostali nagrodzeni nagrodami pieniężnymi oraz rzeczowymi. 

- Był to dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Chcielibyśmy podziękować współogranizatorom wydarzenia, bez których nie moglibyśmy zrealizować naszego turnieju - relacjonuje Szkoła Tańca Team Ornontowice.

W ramach turnieju, każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową, a najmłodsi tancerze zostali obdarowani specjalnymi niespodziankami, które - jak mówią organizatorzy - zrobiły na nich wrażenie. Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej przekazała na ten cel środki finansowe, w ramach wsparcia udzielanego w obszarze kulturalno-rekreacyjnym.

Fot. WJAMM

Inne aktualności

Więcej aktualności