Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Taneczna impreza w Łaziskach Górnych

Fundacja JSW przekazała środki finansowe na organizację ogólnopolskiego turnieju tańca w naszym regionie. W imprezie wzięli udział tancerze z całej Polski.

Reprezentanci klubów tanecznych z całego kraju przyjechali do Łazisk Górnych, aby w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wziąć udział w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice. Uczesnicy tanecznych zawodów zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe, a zwycięzcy zostali nagrodzeni nagrodami pieniężnymi oraz rzeczowymi. 

- Był to dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Chcielibyśmy podziękować współogranizatorom wydarzenia, bez których nie moglibyśmy zrealizować naszego turnieju - relacjonuje Szkoła Tańca Team Ornontowice.

W ramach turnieju, każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową, a najmłodsi tancerze zostali obdarowani specjalnymi niespodziankami, które - jak mówią organizatorzy - zrobiły na nich wrażenie. Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej przekazała na ten cel środki finansowe, w ramach wsparcia udzielanego w obszarze kulturalno-rekreacyjnym.

Fot. WJAMM

ERROR: Content Element with uid "1193" and type "gridgallery_gallery" has no rendering definition!

ERROR: Content Element with uid "1194" and type "gridgallery_gallery" has no rendering definition!

Inne aktualności

Rowery dla uczniów klas mistrzostwa sportowego

Fundacja JSW dofinansowała zakup 10 rowerów sportowych do uprawiania kolarstwa uczniów klas mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach.

MATEMATYKA – fundament w wielu dziedzinach

W dzisiejszym społeczeństwie matematyka odgrywa coraz większą rolę. Stanowi fundament w wielu dziedzinach, takich jak technologia, inżynieria i finanse. Dzięki wsparciu Fundacji JSW, w jednej ze szkół udało się zrealizować nowatorski projekt.

PSIA SŁUŻBA – to wyzwanie i zaszczyt

ma trzy miesiące i już rozpoczęła intensywny trening przygotowujący do służby w elitarnej specjalistycznej grupie poszukiwawczo-ratowniczej PSP Jastrzębie-Zdrój. Wabi się Amper i jest suczką, owczarkiem belgijskim. Jej trenerem i opiekunem jest strażak ochotnik, Kamil…

Sztuczna Inteligencja pomaga kształcić przyszłych górników

Znajomość technicznego języka obcego to jedna z podstawowych kompetencji zawodowych przyszłych górników. Uczniowie z Pawłowic, lingwistyczne umiejętności rozwijają teraz w nowoczesnej pracowni językowej, którą wspiera sztuczna inteligencja.

Zimowy zawrót głowy z Fundacją JSW

Ponad trzy tysiące najmłodszych mieszkańców naszego regionu nie mogło narzekać na brak atrakcji podczas tegorocznych ferii zimowych. I choć nie zawsze dopisywała pogoda, to mankamenty aury rekompensowały niespodzianki przygotowane między innymi dzięki wsparciu Fundacji…

Nowoczesny gabinet SI w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW udzieliła finansowego wsparcia na stworzenie nowego gabinetu integracji sensorycznej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Dzięki temu wsparciu, placówka ma teraz możliwość świadczenia nowych usług, skierowanych do dzieci, u których…

Więcej aktualności