Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Prezentacja Fundacji JSW

W niedzielę, 19 maja 2019 roku o godz. 12.30 w parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju, Fundacja JSW będzie prezentowana podczas Mszy Świętej inaugurującej projekt Caritas Polska i Jastrzębskiej Spółki Węglowej o nazwie „Mobilna Ambasada Laudato Si”.

fot. caritas.pl
fot. caritas.pl

Wydarzenie będzie promowało proekologiczne nauczanie Kościoła. W akcji wykorzystany zostanie sponsorowany przez Jastrzębską Spółkę Węglową S.A. autobus elektryczny, nazwany „Mobilną Ambasadą Laudato Si’”. Mobilna Ambasada podróżując po okolicznych parafiach, promuje proekologiczne nauczanie w kontekście papieskiej encykliki „Laudato Si'”

Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie do „ekologicznego przebudzenia”, czyli zmiany świadomości i postaw społecznych względem środowiska naturalnego.

Inne aktualności

PSIA SŁUŻBA – TO WYZWANIE I ZASZCZYT

MA TRZY MIESIĄCE I JUŻ ROZPOCZĘŁA INTENSYWNY TRENING PRZYGOTOWUJĄCY DO SŁUŻBY W ELITARNEJ SPECJALISTYCZNEJ GRUPIE POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZEJ PSP JASTRZĘBIE–ZDRÓJ. WABI SIĘ AMPER I JEST SUCZKĄ, OWCZARKIEM BELGIJSKIM. JEJ TRENEREM I OPIEKUNEM JEST STRAŻAK OCHOTNIK, KAMIL…

SZTUCZNA INTELIGENCJA POMAGA KSZTAŁCIĆ PRZYSZŁYCH GÓRNIKÓW

ZNAJOMOŚĆ TECHNICZNEGO JĘZYKA OBCEGO TO JEDNA Z PODSTAWOWYCH KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZYSZŁYCH GÓRNIKÓW. UCZNIOWIE Z PAWŁOWIC, LINGWISTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI ROZWIJAJĄ TERAZ W NOWOCZESNEJ PRACOWNI JĘZYKOWEJ, KTÓRĄ WSPIERA SZTUCZNA INTELIGENCJA.

ZIMOWY ZAWRÓT GŁOWY Z FUNDACJĄ JSW

PONAD TRZY TYSIĄCE NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW NASZEGO REGIONU NIE MOGŁO NARZEKAĆ NA BRAK ATRAKCJI PODCZAS TEGOROCZNYCH FERII ZIMOWYCH. I CHOĆ NIE ZAWSZE DOPISYWAŁA POGODA, TO MANKAMENTY AURY REKOMPENSOWAŁY NIESPODZIANKI PRZYGOTOWANE MIĘDZY INNYMI DZIĘKI WSPARCIU FUNDACJI…

Nowoczesny gabinet SI w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW udzieliła finansowego wsparcia na stworzenie nowego gabinetu integracji sensorycznej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Dzięki temu wsparciu, placówka ma teraz możliwość świadczenia nowych usług, skierowanych do dzieci, u których…

Wsparcie dla młodych piłkarzy

Fundacja JSW, będąc zaangażowanym partnerem społeczności lokalnej, przekazała środki finansowe na rzecz Ludowego Klubu Sportowego Zryw Bąków. Fundacja JSW współfinansowała zakup strojów meczowych, a także dresów sportowych dla najmłodszych piłkarzy tego klubu.

Nowa…

Komfortowe warunki w ZSP w Godowie

Zarząd Fundacji JSW przywiązując dużą wagę do wspierania placówek oświatowych, postanowił udzielić wsparcia Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Godowie na zakup klimatyzatorów.

Więcej aktualności