Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Nowoczesna siłownia na wolnym powietrzu powstała na terenie SP nr 15 w Jastrzębiu-Zdroju

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Konopnickiej w Jastrzębiu-Zdroju zyskała nowe urządzenia, które wpłyną na poprawę kondycji fizycznej uczniów oraz mieszkańców.

Korzystając ze wsparcia Fundacji JSW, dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Konopnickiej w Jastrzębiu-Zdroju zakupiła profesjonalne i certyfikowane urządzenia służące do wykonywania ćwiczeń.

- Przedsięwzięcie zostało zrealizowane ze środków Fundacji JSW oraz budżetu miasta Jastrzębie-Zdrój - zaznacza dyrekcja szkoły. 

Dzięki zrealizowanej inwestycji, uczniowie oraz mieszkańcy będą mogli połączyć aktywność fizyczną z radością przebywania na świeżym powietrzu.

- Z siłowni mogą korzystać uczniowie oraz mieszkańcy Sołectwa Bzie. Dziękujemy pani prezydent Annie Hetman oraz Fundacji JSW oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego wspaniałego projektu - czytamy na stronie szkoły. 

D.Borczyk

Inne aktualności

Cykl koncertowych wieczorów z klasyką powrócił!

8 października w Centrum Kultury w Pawłowicach odbędzie się koncert Andrzeja Canibała, uznanego mistrza akordeonu. To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Fundacji JSW.

Nowy plac zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW kontynuuje swoje zaangażowanie w społeczności Jastrzębia-Zdroju, wspierając najmłodszych mieszkańców. Ostatnim efektem naszych działań jest nowo otwarty plac zabaw na terenie Przedszkola Publicznego nr 18, który stał się miejscem radości i bezpiecznej…

Nowoczesna pracownia językowa

W dobie globalizacji umiejętność posługiwania się językami obcymi staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej. Właśnie dlatego Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju postanowił stworzyć nowoczesną…

Modernizacja placówek oświatowych

Dzięki Fundacji JSW uczniowie mogli wrócić do nowych, zmodernizowanych szkół i pracowni. Fundacja JSW od czterech lat sukcesywnie udziela finansowego wsparcia placówkom oświatowym działającym na obszarze działalności Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Rozpoczęto nabór kolejnych wniosków

Fundacja JSW rozpoczęła ostatni nabór wniosków o udzielenie darowizny ze środków Fundacji JSW w tym roku.

Wakacyjna kopalnia atrakcji

W tegoroczne wakacje Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach przekształciła się w miejsce niezwykłych przygód i edukacji dla dzieci i młodzieży z gminy. To wszystko stało się możliwe dzięki Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która wsparła inicjatywę,…

Więcej aktualności