Wydarzenie

Facebook Ikona szukania

Magia świątecznego jarmarku w Suszcu

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu dzięki znacznemu dofinansowaniu Fundacji JSW zorganizował świąteczną imprezę, która cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

W minioną sobotę, czyli 17 grudnia 2022 roku, w Suszcu odbył się jarmark świąteczny zorganizowany przez Gminy Ośrodek Kultury. 

- Zapach grzańca oraz kakao, świąteczne dźwięki płynące ze sceny, prószący śnieg. Taka sceneria towarzyszyła tegorocznemu jarmarkowi - relacjonuje GOK w Suszcu.

W programie świątecznej imprezy oprócz stołu wigilijnego i stoisk gastronomicznych nie zabrakło wspólnego kolędowania, które wprowadziło uczestników wydarzenia w bożonarodzeniowy nastrój. Dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach artystycznych poświęconych produkcji świątecznych gadżetów oraz ozdób. Natomiast fani motoryzacji mogli podziwiać wystawę świątecznych samochodów, która przyciągnęła wiele osób. Na jarmarku świątecznym pojawiła się również karuzela wiedeńska, która była największą atrakcją dla najmłodszych uczestników. 

 

D.Borczyk

Inne aktualności

PSIA SŁUŻBA – TO WYZWANIE I ZASZCZYT

MA TRZY MIESIĄCE I JUŻ ROZPOCZĘŁA INTENSYWNY TRENING PRZYGOTOWUJĄCY DO SŁUŻBY W ELITARNEJ SPECJALISTYCZNEJ GRUPIE POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZEJ PSP JASTRZĘBIE–ZDRÓJ. WABI SIĘ AMPER I JEST SUCZKĄ, OWCZARKIEM BELGIJSKIM. JEJ TRENEREM I OPIEKUNEM JEST STRAŻAK OCHOTNIK, KAMIL…

SZTUCZNA INTELIGENCJA POMAGA KSZTAŁCIĆ PRZYSZŁYCH GÓRNIKÓW

ZNAJOMOŚĆ TECHNICZNEGO JĘZYKA OBCEGO TO JEDNA Z PODSTAWOWYCH KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZYSZŁYCH GÓRNIKÓW. UCZNIOWIE Z PAWŁOWIC, LINGWISTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI ROZWIJAJĄ TERAZ W NOWOCZESNEJ PRACOWNI JĘZYKOWEJ, KTÓRĄ WSPIERA SZTUCZNA INTELIGENCJA.

ZIMOWY ZAWRÓT GŁOWY Z FUNDACJĄ JSW

PONAD TRZY TYSIĄCE NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW NASZEGO REGIONU NIE MOGŁO NARZEKAĆ NA BRAK ATRAKCJI PODCZAS TEGOROCZNYCH FERII ZIMOWYCH. I CHOĆ NIE ZAWSZE DOPISYWAŁA POGODA, TO MANKAMENTY AURY REKOMPENSOWAŁY NIESPODZIANKI PRZYGOTOWANE MIĘDZY INNYMI DZIĘKI WSPARCIU FUNDACJI…

Nowoczesny gabinet SI w Jastrzębiu-Zdroju

Fundacja JSW udzieliła finansowego wsparcia na stworzenie nowego gabinetu integracji sensorycznej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Dzięki temu wsparciu, placówka ma teraz możliwość świadczenia nowych usług, skierowanych do dzieci, u których…

Wsparcie dla młodych piłkarzy

Fundacja JSW, będąc zaangażowanym partnerem społeczności lokalnej, przekazała środki finansowe na rzecz Ludowego Klubu Sportowego Zryw Bąków. Fundacja JSW współfinansowała zakup strojów meczowych, a także dresów sportowych dla najmłodszych piłkarzy tego klubu.

Nowa…

Komfortowe warunki w ZSP w Godowie

Zarząd Fundacji JSW przywiązując dużą wagę do wspierania placówek oświatowych, postanowił udzielić wsparcia Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Godowie na zakup klimatyzatorów.

Więcej aktualności