Uczniowie z Radia Gogoliki zaproszeni do Radia90

Uczniowie obsługujący szkolną radiostację zostali zaproszeni do Radia90, by móc zobaczyć, jak pracują osoby związane z branżą radiową i dziennikarską. Wszystko zaczęło się od wsparcia Fundacji JSW.

Wakacyjno-letni nabór wniosków o darowiznę ze środków Fundacji JSW

Biuro Fundacji JSW rozpoczęło nabór kolejnych wniosków o darowiznę ze środków fundacji.

Symbol historycznych wydarzeń odrestaurowany

Symbol historycznych wydarzeń sprzed czterdziestu dwóch lat został odrestaurowany dzięki środkom Fundacji JSW.

Wspieramy tenisistów stołowych z JKTS z Jastrzębia-Zdroju

Fundacja JSW przyjacielem i wspaniałym darczyńcą Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego - taki baner widnieje w JKTS w Jastrzębiu-Zdroju i nie bez powodu. Fundusze Fundacji JSW wspierają tenisistów stołowych w realizacji kosztownych projektów.

Cicha przystań w szkolnym zgiełku

Specjalne pomieszczenie pozwalające uczniom na chwilę wytchnienia otwarto w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gminie Ornontowice.

Luty w Fundacji JSW

Prezentujemy materiał filmowy obrazujący wydarzenia i przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w lutym dzięki środkom finansowym Fundacji JSW.

Nowoczesna sala do prowadzenia zajęć integracji sensorycznej w Świerklanach

Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Jadwigi w Świerklanach zyskała nowoczesną salę do prowadzenia zajęć integracji sensorycznej dla dzieci z niepełnosprawnościami i zaburzeniami procesów poznawczych.

Upływa termin składania wniosków o darowiznę ze środków Fundacji JSW

Koordynatorzy Biura Zarządu Fundacji JSW przypominają, że 28 lutego upływa pierwszy termin składania dokumentów aplikacyjnych o darowizny ze środków Fundacji JSW w naborze świąteczno-wiosennym.

Szkolna radiostacja uatrakcyjni czas spędzany w szkole

Szkoła Podstawowa w Gogołowej została wyposażona w szkolną radiostację.

Obóz sportowy dla dzieci z Chudowa

Dofinansowanie obozów młodzieżowych już na stałe wpisało się w zakres wsparcia udzielanego przez zarząd Fundacji JSW w okresie letnim i zimowym.