Warsztaty przygotowania i rozliczania wniosków o przyznanie darowizny

W poniedziałek, 3 czerwca 2019 r. w budynku NOT przy KWK Pniówek odbyły się warsztaty dotyczące przygotowania wniosków o przyznanie darowizny oraz zasad ich rozliczania.

W warsztatach udział wzięli przedstawiciele gmin górniczych z Jastrzębia-Zdroju, Świerklan, Mszany, Czerwionki-Leszczyn, Radlina, Ornontowic, Żor, Knurowa, Gierałtowic, Pilchowic, Pawłowic, Suszca oraz organizacje pozarządowe z ww. terenów do których skierowane są działania statutowe Fundacji JSW.

Uczestników powitał Prezes Fundacji JSW Pan Artur Dyczko, który przedstawił ogólne założenia oraz kierunki działań Fundacji JSW mające na celu wsparcie inicjatyw lokalnych.

W drugiej cześci warsztatów omówione zostały dokumenty dotyczące ubiegania się oraz rozliczania darowizn. Jednocześnie była to okazja dla uczestników do zadawania pytań oraz skonfrontowania własnych pomysłów na realizację inicjatyw z celami i założeniam statutowymi Fundacji JSW.