KONKURS - WAKACJE z Fundacją JSW !

Nie ustajemy w staraniach, by wspomóc lokalną społeczność gmin, na których Fundacja JSW koncentruje swą działalność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ogłaszamy KONKURS wniosków na wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży zorganizowany stacjonarnie, w miejscu zamieszkania, w formie półkolonii, warsztatów lub innych możliwości wypoczynku naszych Milusińskich. Zdajemy sobie sprawę, że wiele wyjazdowych form wypoczynku w tym roku nie zostanie zrealizowanych z powodu obaw rodziców o bezpieczeństwo pociech, przyczyn finansowych, a także braku podjęcia inicjatyw przez organizacje zrzeszające dzieci i młodzież.

Jesteśmy niesamowicie ciekawi napływających pomysłów na realizację przedsięwzięcia „Wakacje z Fundacją JSW”!

Chcesz złożyć wniosek, dowiedz się więcej -> SZCZEGÓŁY KONKURSU